Team Area Makelaars uitgebreid Vanwege de enorme groei die Area Makelaars momenteel doormaakt is het makelaarsteam onlangs met 2 nieuwe makelaars/taxateurs uitgebreid. Het kantoor in Noord-Limburg (Oirlo) is versterkt met Bart van den Berg terwijl het kantoor in Midden-Limburg (Roermond) versterkt is met Mare Niessen. Area Makelaars is actief in de agrarische sector in geheel Limburg en is marktleider op het gebied van landelijk wonen. Vanwege de klantgerichte en persoonlijke aanpak komen er echter ook steeds meer opdrachten binnen om te bemiddelen bij de verkoop en aankoop van andere particuliere woningen. Om dit segment in Noord-Limburg te gaan bedienen en verder uit te breiden is Bart van den Berg aangenomen. Bart is afkomstig van InterMakelaars waar hij in ruim 8 jaar tijd een enorme ervaring op heeft gedaan in de woningmakelaardij in Noord-Limburg. Samen met zijn Noord-Limburgse collega's Hay Hendrix, Arno Janssen en Rianne Hendrix ziet Bart de toekomst met heel veel vertrouwen tegemoet. Door de specifieke werkwijze van Area Makelaars en de enorme knowhow binnen de organisatie (naast makelaars bestaat de organisatie ook uit adviseurs, juristen en projecten), is Area Makelaars in staat om van elke opdracht een succes te maken. Indien u een vrijblijvende en gratis waardebepaling van uw woning wilt laten maken, verkoop- en/of aankoopplannen heeft of indien uw woning getaxeerd moet worden kunt u terecht bij Area Makelaars, telefoonnummer 0478 - 57 82 57 of op www.area-makelaars.nl. Wij zijn u graag van dienst! -13-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 13