r- Back to the 70 s en 80 s. Verbouwingsactiviteiten. Eindelijk is er weer wat nieuws te vertellen. Op maandag 10 oktober zou er en gesprek plaats vinden met wethouder Emonts. Aangekomen op het gemeentehuis werd ons mee gedeeld dat dhr. Emonts afwezig was wegens ziekte. Je snapt natuurlijk wel dat dit een grote teleurstelling voor de hele groep was. Voor de zoveelste keer ging er weer iets mis. Een nieuwe afspraak kan pas op 7 november plaats vinden. Onverrichter zake zijn wij toen maar naar huis gegaan met een mengeling van gevoelens en met veel vragen. O.a. hoe moet het toch verder gaan met de gemeente. Maar plots komt er na enkele dagen echter opeens een zonnetje opsteken. Op de kabelkrant en in de krant konden wij net zoals jullie vernemen dat B en W voornemens hebben om ons gemeenschapshuis 17600 Euro te schenken voor groot onderhoud. Officieel hebben wij tot op de dag van vandaag hierover nog niets vernomen. Hoe deze som is onderbouwd en of hiermee de deur verder dicht is gegooid voor een subsidie aanvraag voor de nieuwbouw is nu voor ons ook nog niet helder. Dus enigszins blij maar met veel, heel veel vragen. Maar om bij de pakken neer te gaan zitten is niet de aard van het bestuur en de bouwcommissie. Wij blijven door gaan met de voorbereidingen van de bouw en met alles wat hier voor nodig is. Het program voor de fondsenwerving begint aardig op gang te komen. En om aan extra geld voor deze bouwactiviteiten te komen heeft het bestuur a.s. zaterdag een gezellige avond georganiseerd met de mooiste muziek uit de jaren 70 en 80. Natuurlijk kan alleen deze avond slagen als jullie met zijn allen komen en het dan ook met zijn allen gezellig maken. Maar de meeste reactie's die wij tot nu toe hebben mogen ontvangen zijn erg hoopgevend. Later op de avond zal er gelegenheid zijn om iets warms te eten. Dus beste mensen en jongelui van Castenray en ver daar om heen, ook met lol maken kan de activiteit van de Wis gesteund worden. Allen tot ziens op het knallende feest a.s zaterdag -4- STICHTING JEUGD- EN GEMEENSCHAPSHUIS "DE WIS"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 4