Telefoon 0478 - 526262 VERSLA6 TREFFERS-2 - SVOC-1 Periodekampioenen!!!!! Trefzeker tegen de treffers! Nieuws van Thuiszorg Noord-Limburg! Bel ons danwe zenden u graag een exemplaar toe. Ruim op tijd vertrokken we naar Neerkant om daar onze laatste buitenwedstrijd te spelen tegen de Treffers 2. We hadden wat extra tijd ingecalculeerd in verband met een eventueel te berijden zandpad We vonden het dit keer echter verstandiger om toch maar de kortste route te nemen. Al op de Heesakker, gereed voor vertrek werd het iedereen duidelijk dat we de bibbers goed te pakken hadden. De zenuwen gierden door onze lijven! We móesten winnen!! Met een heleboel naar Neerkant afgereisde supporters langs de lijn (super!) en een aanmoedigende sms van de vakantie-gangers uit Gran Canaria werden de zenuwen er niet minder om. Eindelijk kwam dan het f luitsignaal wat de wedstrijd opende. We waren allen zeer blij met de trefzekere Kim Dircks die tot 2 x toe flink uithaalde met een kanjer van een afstandschot! Anke Wennekers en Sanne Wennekers troffen om beurten met een mooi klein kansje het gat in de korf. Even later nam Yvonne Classens een vrije worp die ze perfect afrondde waardoor we op voorsprong konden blijven. De treffers zelf hadden ons echter ook het een en ander te bieden. Maar ze wisten in de eerste helft door voor-treffelijk verdedigend spel aan onze zijde de korf niet zo goed te raken en scoorden maar 2x. Met een gerust hart konden we het kleedlokaal in. Toch durfden sommigen nog niet uit te spreken dat de winst op zak was, eerst de tweede helft nog! De tweede helft ging iets minder goed dan de eerste. Aanvallend kwamen we niet altijd meer evengoed uit de verf maar verdedigend hadden we de Treffers nog steeds in de pocket! Uit een mooie aanval wist Kim Dircks nog lx voor SVOC te scoren met een doorloopbal. Dit maakte de eindstand op 6-4 wat betekent dat we op 1 gelijk gespeelde wedstrijd na alle wedstrijden op het groene gras gewonnen hebben! En natuurlijk dat we periodekampioen zijn (met 1 wedstrijd minder gespeeld)!! Dat moest natuurlijk gevierd worden door eerst onze niet aanwezige teamgenoten te trakteren op een overweldigend vreugde-schreeuw-concert aan de telefoon. En vervolgens door een bezoek aan de MC Donalds. Ook voor de bekerwedstrijden zijn we nog steeds in de running. Dinsdag gaan we een kijkje nemen in Mierlo of we daar een stapje dichter bij een mooie bling-bling zilveren of misschien wel gouden beker kunnen komen. Wie weet, wij hebben de smaak in ieder geval goed te pakken! SVOC 1 Tussenstand 5-2 Eindstand 6-4 öescoord: Kim Dircks 3x, Yvonne Classens lx, Anke Wennekers lx, Sanne Wennekers lx www.thuiszorgnoordlimburg.nl Op woensdag 28 september vond u onze huis-aan-huiskrant bij u in de brievenbus. Met daarin het laatste nieuws en achtergronden over de zorg vanThuiszorg Noord-Limburg. Heeft u de krant niet ontvangen?

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 11