Beste lieve mensen van Casele. AiL/JA K.B.O. Castenray Bedevaart naar Wittem op 18 oktober a.s. Wij verwachten onze deelnemers aan de Bedevaart naar Wittem om 09.10 bij de Kerk in Castenray. Kienen in de Sinterklaassfeer 23 november. Wij hebben onze kienmiddag een week vervroegd en wel van woensdag 30 november naar woensdag 23 november. Werk programma 2006 Wij gaan weer proberen om ook in 2006 een interessant activiteiten programma samen te stellen en vragen aan onze leden: heeft U een idee laat het ons weten, wij proberen er iets mee te doen. Net als vorig jaar, komen de leden van de zorggroep bij u langs met donateurkaarten voor het Lourdescomite. Dit is voor een bijdrage, zodat hopelijk weer een zieke van Castenray naar Lourdes kan en mag gaan. Hier maak je iemand weer zo blij mee, zodat deze zieke er lekker eens een keer uit kan, na al dat getobber. Bij deze wil Ad Mennen laten weten dat hij een prachtige vakantie heeft genoten daar. Mensen allemaal bedankt, het was voor herhaling vatbaar. Ze komen in dezer dagen bij u aan de deur, laat ze niet in de kou staan, want dan kan er tenminste iemand naar Lourdes gaan. Bij voorbaat alvast onze dank De leden van de zorggroep. UITSTAPJE SVOC '01 VETERANEN. Zaterdag 22 oktober gaan wij in Duitsland alvast terrein verkennen voor onze Oranje - broeders van het WK 2006. Marco van Basten heeft persoonlijk, de Veteranen van SVOC '01 geselecteerd om Duitsland in te palmen. Indoor - skiën te Bottrop zal als dekmantel worden gebruikt voor deze verder geheel geheime missie. De KNVB - spelers bus zal om precies 14.30 uur vertrekken vanaf Sportpark de Heesakker. Dus alle veteranen welke voor deze missie geselecteerd zijn door Thei, Martien, Jan en onze Marco van Basten dan graag aanwezig. Deze missie zal een eigen bijdrage vragen van 50,- per persoon. De rest betaalt uiteraard onze Marco. Trek sportieve kleding aan en bedenk dat het koud is op de piste, dus kleed je warm. "Klinsmann wir kommen dur an" zal ons motto zijn en extra oranje kleding op deze dag geeft extra punten. Omdat de middag en avond inclusief drankjes en eten is zal wellicht het plezier te groot zijn om onze missie goed te volbrengen. Dus alle aangemelde veteranen, aub bij instappen van de bus Thei 50,- geven. Ons doel, onze missie, onze Marco, onze Oranje mannen, zullen met trots na de finale vertellen dat op 22 oktober om half 3 vanaf De Heesakker het Oranje succes is ingezet door de Veteranen van SVOC '01 Oranje en onze veteranen bleken niet te stoppen Ook op de piste in Bottrop waren ze niet te stoppen Veel plezier en groetjes, Het legioen oudjes. -7- BEDEVAART vomat

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 7