Stichting Jeugdwerk Castenray R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Herfstvakantie We hebben herfstvakantie van 17 oktober t/m 21 oktober. We wensen iedereen een fijne vakantie. Luizencontrole Maandagmorgen 24 oktober worden alle leerlingen weer door het 'luizenteam' gecontroleerd op hoofdluis. Wil iedereen er voor zorgen dat er geen gel in het haar zit en dat het kapsel controle mogelijk maakt. Dank u! Groep 1,2,3 en 4 naar Castenravse Vennen Maandagmiddag 24 oktober maken de leerlingen van groep 1,2,3 en 4 een wandeling in de 'Castenrayse Vennen' o.l.v. boswachter Jan Peeuwen. Als het weer te slecht is wordt de wandeling verzet naar maandagmiddag 31 oktober. Programma: 22 oktober: Playbackshow GEEF JE OP Jongens en meisjes, we hebben al vernomen dat heel veel kinderen en groepjes al enthousiast aan het oefenen zijn, maar er hebben zich nog maar weinig groepen opgegeven. Willen jullie dit alstublieft heel vlug doen, dan kunnen wij het programma voor deze avond verder in elkaar zetten en de jury laten weten wat ze deze avond kunnen verwachten. Dus geef je zo snel mogelijk en massaal op, zodat het voor het publiek weer een onvergetelijke avond kan worden. Je kunt je nog opgeven t/m 15 oktober aanstaande. Ook "gastoptredens" zijn van harte welkom. Het telefoonnummer van Regi is 571590 Vri jdag 4 november Dropping: Jawel, de bus is geregeld, en de route is alweer uitgestippeld. De jaarlijkse dropping staat weer voor de deur. Vanaf nu kun je je hiervoor opgeven. Het kost €7,50 per persoon. We vertrekken deze avond al rond 18:00 uur, houdt daar dus alvast rekening mee. Ook zijn we dringend op zoek naar mensen die mee willen lopen als leiding. Je kunt je ook met z'n tweeën opgeven. De oudste van jullie moet dan wel minimaal 18 jaar zijn. Opgeven hiervoor ook bij Regi. Je kunt je nog opgeven t/m 31 oktober. Dit kunnen jullie nog verwachten: 19 november: Kienen 17 december: Christmas special 22 januari 2006: Jongmegjesbal 17 juni 2006: Rollebol in Castenray -12-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 12