Grote clubactie 2005 Open dag Breien met een breimachine Op zaterdag 1 oktober a.s. is er weer een OPEN-BREI-DAG in de WIS, (gemeenschapshuis) Matthiasstraat 2 in Castenray. De open dag duurt van 11.00 uur tot 16.00 uur. Er is van alles op het gebied van breien. *info over cursussen workshops *breimachines materialen *breiwerk op bestelling door Gerrie Foppele medewerking van wolwinkel het Schippertje Er is veel te zien Er is veel te koop Je kunt er van alles vragen, uitproberen en leren, want er staan verschillende breimachines opgesteld. Kom eens kijken watje allemaal met een breimachine kunt maken. Iedereen die belangstelling heeft voor breien is welkom. Is of wordt breien een hobby voor U, of breit U gewoon met de hand, dan is een bezoekje zeker de moeite waard. Van 28 september tot 5 oktober komen onze jeugdleden van SVOC'Ol weer bij U langs om loten te verkopen van de grote clubactie. De loten zullen verkocht worden door de A jeugd korfbal en de leden van de B jeugd voetbal. De loten kosten 2,50 euro. Hiervan komt 80% rechtstreeks ten goede van de vereniging. Ook dit jaar zijn er weer grote prijzen te winnen. De le prijs 100.000 euro belasting vrij. Op 17 november is de trekking van de winnende loten. Wij bevelen deze loterij van harte bij U aan. Bestuur SVOC'Ol. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Kijkwijzer en uitnodiging ouderqesprekken. Vorige week werden aan de oudste leerlingen uit elk gezin de 'Kijkwijzer' en de uitnodiging vor de oudergesprekken uitgedeeld. We vragen u om de ingevulde 'Kijkwijzer' en het antwoordstrookje voor de oudergesprekken uiterlijk woensdag 28 septemberweer op school in te leveren. Rapporten en ouderqesprekken op 4 en 5 oktober. Vrijdag krijgen de leerlingen van groep 3 t/m 8 het eerste rapport. Omdat het schooljaar nog maar kort geleden van start is gegaan, wordt maar een beperkt aantal vakgebieden beoordeeld. De komende oudergesprekken op dinsdag en woensdag a.s. (4 en 5 oktober) zullen dan ook voornamelijk gaan over het welbevinden van het kind. Dit is de basis die nodig is om goed te kunnen functioneren op school. Voor de kleuters is er geen rapport maar zijn er wel oudergesprekken. De bevestiging van het oudergesprek (met de definitieve dag en tijd) ontvangt u binnenkort.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 2