serveren,p, O Castenray 16- R.K. Basisschool 'De Stek' 07-09-2005 Notulen: jaarvergadering oudervereniging Aanwezig: +/- 35 leden 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 22-09-2004. - Er zijn geen vragen of opmerkingen, dus de notulen worden goedgekeurd. 3. Financieel jaarverslag schooljaar 2004-2005: - Alle inkomsten en uitgaven worden bekeken en waar nodig toegelicht, er zijn geen uitzonderlijke inkomsten of uitgaven geweest. Wel is leefbaarheidsbudget ontvangen voor de oprichting van de oudervereniging. 4. Kascontrole: - Mieke Seykens en Brigitte Strijbos hebben de kas gecontroleerd en zijn tot de conclusie gekomen dat alles in orde was en dat Erik alles netjes bijgehouden heeft. - De vergadering verleent decharge aan de penningmeester. - Brigitte Strijbos is aftredend en haar plaats wordt ingenomen door Wilma Swinkels. 5. Programma 2005-2006: - Bowlen (groep 6-7-8) - Intocht Sinterklaas - Kerstviering - Schoolcarnaval - Schoolvoetbal (groep 7-8) - Koninginnendag-tractatie - Uitstapje, schoolreis, schoolkamp - Einde schooljaar (alle groepen) 6. Begroting 2005-2006: - Deze wordt gezamenlijk doorgenomen. 7. Bestuursverkiezingen: - Aftredend en niet herkiesbaar; Ria Dinghs Marjo van Gaal - Aftredend en herkiesbaar; Elly Philipsen Maria Strijbos Wilbert Classens - Nieuwe kandidaten; José van Boekei Sandra Versteegen Er zijn verder geen kandidaten dus alle voorgestelde mensen nemen zitting in de Ouderraad.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 16