Vrouwen Verenigin2 Castenray Tlitstanie geslaagd!!! Mia en Lea bedankt!!!! Vereniging R.K. Basisschool 'De Stek' Een zoon! Kijkwijzer en uitnodiging oudergesprekken. Kledingaktie (i Vrouwen ^=0 Castenray Wij willen Mia Classens en Lea Hoeijmakers hartelijk bedanken voor het organiseren van het uitstapje van 13 september j.l. We hebben met z'n allen een hele fijne dag gehad! Woensdag 28 september Kienen. Op woensdag 28 september a.s. gaan we weer de hele avond gezellig kienen. Onze leden Rose van Eek en Mia Marcellis hebben de taak op zich genomen om voor deze avond de kienprijzen te kopen. Dus ben je ook nieuwsgierig naar de prijzen die deze twee kooplustige dames voor ons hebben ingeslagen, kom dan op 28 september naar de Wis en kien gezellig met ons mee! Aanvang: 20.00 uur in de Wis. Woensdag 19 oktober Koken voor Moeder en Dochter. Op 19 oktober a.s. komen ze van bureau Groepsvoorlichting uit Eindhoven verschillende hapjes klaarmaken voor moeder en dochter. Je mag zoveel dochters meenemen die je in je rijkelijke bezit hebt. Eleb je geen dochter, neem dan gerust je buurvrouw, zus of iemand anders mee! Voor deze avond geldt: "Eloe meer zielen, hoe meer vreugd Het is belangrijk voor het bureau om te weten hoeveel personen er die avond aanwezig zijn. Je kunt je tot 3 oktober opgeven bij Franzis Classens tel.: 571201. Geef dan meteen door aan Franzis door met hoeveel personen datje komt. Aanvang 20.00 uur in de Wis. Groetjes, het Bestuur. Castenray Woensdag 15 september is Jaap geboren! We wensen juffrouw Janneke en René, Gijs en Dirk veel geluk met hun zoon en broertje. Deze week worden aan de oudste leerlingen uit elk gezin de 'Kijkwijzer' en de uitnodiging vor de oudergesprekken uitgedeeld. We vragen u om de ingevulde 'Kijkwijzer' en het antwoordstrookje voor de oudergesprekken uiterlijk woensdag 28 september weer op school in te leveren. De kledinginzameling heeft 970 kilo opgebracht! Hartelijk dank aan iedereen die 'een zakje' heeft bijgedragen. -20-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 20