NIEUW NIEUW NIEUW Telefoon 0478 - 526262 Nieuws van Thuiszorg Noord-Limburg! HU\|ItwngSSB D De SVOC'Ol kaartenaktie is vernieuwd. Vanaf vandaag komt de jeugd voetbal met moderne kaarten met envelop rond. Het zijn pakjes van 10 stuks (waarvan 3 geboorte-, 2 condoleance-, 4 felicitatiekaarten en 1 onbeschreven kaart). De prijs is slechts 5,=. U kunt ook kiezen voor 30 kerstkaarten voor 5,=. Bestuur SVOC'Ol 7 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Tuinonderhoud Maandagmorgen, studiedag!. Geen kinderen die de aandacht vragen op weg van de auto naar binnen, zodat alle aandacht gaat naar de school en de tuin. Het resultaat van een morgen onderhoud is overduidelijk te zien!!! Hartelijk dank aan iedereen die heeft meegeholpen. p.s. er is een kleine snoeischaar blijven liggen (met blauw/groen handvat). Deze snoeischaar kan bij juf Andrea worden afgehaald. Groep 7/8 naar de Castenravse Vennen Donderdagmorgen 15 september gaan de leerlingen van groep 7/8, enkele ouders en leerkrachten naar de Castenrayse Vennen. Daar gaan ze onder leiding van het I.K.L. 'ons' geadopteerde stukje bos schoonmaken zodat het leefbaar blijft voor dieren en planten. www.thuiszorgnoordlimburg.nl Huishoudelijke en persoonlijke verzorging, verpleging, praktische hulp bij psychische en sociale problemen, gezondheidscontrole voor ouderen, de zorgboerderij... Thuiszorg Noord-Limburg heeft meer in huis dan u denkt! Lees er alles over in onze huis-aan-huiskrant. Deze valt woensdag 28 september a.s. bij u in de brievenbus.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 7