Ouderenvereniging K.B.O. Excursie naar brei atelier in Heinsberg bij Roermond 26 september a.s. We hebben een uitnodiging ontvangen van brei atelier Marcienne in Heinsberg, net over de grens bij Roermond, deze uitnodiging is bedoeld voor de afd.Castenraij, Oirlo en Oostrum. Deze excursie is vastgelegd op maandag n.m. 26 september a.s. We worden met een door hun geregelde bus opgehaald in Castenraij, Oirlo en Oostrum, de juiste vertrektijd word nog bekend gemaakt, Het beloofd een interessante middag te worden met voor alle leeftijdsgroepen en in alle maten betaalbare kledingsstukken, zoals vesten, rokken, truien gefabriceerd te zien worden. Men kan ook ter plaatse kopen! Onkosten €5.00 per persoon. Opgeven voor deelname bij Truus Tacken tel. 571249 Vol is vol!! Bedevaart naar Wittem op 18 oktober a.s. Dinsdag 18 oktober a.s.{herfst vakantie} gaan we weer ter Bedevaart naar St. Gerardus in Wittem, dit gebeurt in samenwerking met de afd. Castenray- Oirlo-Oostrum, het programma ziet er als volgt uit: 09,1 Ouur Vertrek bij de Kerk in Castenray, directe reis door naar Wittem. 11.30uur H. Mis Wittem door Pastoor Hoedemakers ui Oostrum. 13.00uur Koffietafel bij Restaurant de Bokkerijder op het Drielandenpunt in Vaals, Wij blijven op het drielandenpunt waar van alles te zien en te doen is. 15.30uur Vertrek vanaf Vaals, via een mooie route door het Mergelland en de Voerstreek. 17.30uur Diner in Baxem bij De Oude Smidse ons wel bekend! 19.00uur Vervolg terugreis 20.00uur Geplande thuiskomst in Castenray. Heeft U zin om een dagje uit te zijn,geef U dan op bij een van de bestuursleden, t.m 9 oktober a.s. rolstoelers kunnen ook mee. De onkosten bedragen 34.00 per persoon, U kunt contant de onkosten in een enveloppe met Uw naam en adres bij Mart Smulders Horsterweg 45c in de bus doen, of voldoen op rekening nummer 133298418 t.n.v.KBO Castenray met vermelding Wittem voor 9 oktober a.s. Wij rekenen op een mooie deelname. "Wat een Kunsf'cursus. Er wordt in de Kemphaan in Venray een cursus gegeven "Wat een Kunst". Het is de bedoeling tijdens de bijeenkomsten in groepsverband kennis te maken en vertrouwd te raken met beeldende kunst, muziek, literatuur en toneel. De cursus is bedoeld voor 5 0-plussers, De cursus bestaat uit 4 bijeenkomsten van elk twee uur, die telkens op de Dinsdagmorgen wordt gehouden in de Kemphaan in Venray Kennedyplein 1. De kosten bedragen 33.00 inclusief benodigd lesmateriaal,niet leden betalen €52.00, consumpties die worden gebruikt zijn voor eigen rekening. Informatie en aanmelden bij Truus Tacken tel. 571249,zo spoedig mogenlijk! Computercursussen in Venray KBO Informatie Mevr. Miriam Swinkels Tel. 583071 LAATSTE KANSLAATSTE KANS -5- Castenray wil je meedoen met de onderling competitie dit jaar dan is dit de laatste kans om je op te geven. Op 23 september beginnen we een ieder wordt dan om 20.00 verwacht in de dartarena. Opgeven kan nog tot vrijdag bij Roel (550111Rob 571087 of Roger (579183)

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 5