Door het oog van de naald... VERSLAG SENIOREN 1 Openingstijden 10.30-11.45 19.00-20.15 20.30-21.45 Cursussen: Maandag t/m donderdag: 9.00 - 10.15 Voor informatie en aanmelding: Rosa Ross 06 5026 4730 06 2888 5523 120h Ven ray rross@home.nl rosa@still-photo.nl WOENSDAG 14 SEPTEMBER 2005 Vervolgpagina korfbal NR AANVANG Peelkorf 4 - SVOC-3 1010 20.00 uur Afgelopen zondag moesten we voor de eerste maal aantreden in de veldcompetitie met ons kersverse teampje. De weergoden waren ons zeer goed gezind, dus vol goede moed reisden we af naar Guttecoven. Tegenstander Gazelle is een team, waar we altijd moes aan hebben, ook vandaag Het begon allemaal prima, geen vuiltje aan de lucht. Posities werden ingenomen en de vrije dame werd gezocht. Al vrij snel was het Kim Dirks die ons vanonder de korf op een 0-1 voorsprong bracht. Gazelle wist ons snel weer met beiden benen op de grond te krijgen, want dmv een strafworp tekenden ze de 1-1 aan. Brutaal als ze waren, namen ze ook nog de touwtjes in handen, waardoor het 2-1 werd. Debbie Wismans was hier absoluut niet van gediend. Door onoplettendheid van de tegenstander zagen wij haar perfect afgeronde doorloopbal in de korf belanden. Kort daarna was het rust en konden we ons vochtgehalte op peil brengen. Zat er iets in die ranja, of moesten we het probleem toch echt bij ons zelf gaan zoeken?? Laten we het voor nu maar op het eerste houden, wel zo makkelijk... De tweede helft waren we dus echt de kluts kwijt. Veel balverlies doordat er niet goed op elkaar werd gelet, waardoor de echte kansen uitbleven. Gazelle daarentegen schakelde nog een tandje hoger en wisten na veel schoten gelost te hebben, het gaatje te vinden. Ze bleven bezig, maar het geluk was (gelukkig!) niet aan hun zijde. Onze lieve vrouw moet geweten hebben, dat wij haar later op deze dag zouden bezoeken. Dankbaar als ze alvast was, stuurde ze haar engelen naar de grasmat, die rood-wit-blauwe gelukspijlen afschoten. Kim Dirks voelde de adrenaline in haar bloed stijgen. Ze wist zich los te maken van haar dame en vanonder de korf de stand gelijk te trekken. We waren terug in de wedstrijd!! Marjolein Kuypers, onze gouden wissel, scoorde 'vers in het veld' de 3-4 van afstand. Zij zorgde er voor dat we alle punten die te vergeven waren mee naar huis namen. Niet geheel verdienstelijk, maar zeker niet slecht voor ons zelfvertrouwen!! Blij als een kind zetten we koers richting Noord-Limburg. Maar ook hier hadden we opstart problemen. De lichten waren inmiddels gedoofd in de Oelderse wagen (accu leeg!). Een Mariakapel en startkabels boden uitkomst. Er werd heel wat af gebid en ook nu werden onze gebeden verhoord. Dankbaar konden we Guttecoven inclusief Gazelle wederom achter ons laten... Groetjes SVOC'01 Yoga Center "Ie Perle

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 11