Vrouwen Vereniging Castenray Hallo ouders, Cajeko-leden en alle andere belangstellenden, Dinsdag 20 september Demonstratieles Nordic Walking. De demonstratieles van Nordic Walking zal op dinsdag 20 september a.s. gegeven worden. Het is aan te raden om gemakkelijke kleding en goede wandelschoenen aan te trekken. Ook regenkleding zou van pas kunnen komen. De kosten bedragen 6,70 per persoon. De onderstaande personen worden op 20 september a.s. om 17.30 uur verwacht op locatie: Fysiotherapie Venray Dit was het laatste bericht betreffende Nordic Walking. Wij wensen alle cursisten een prettige demonstratie les toe! LET OP: AANVANGSTIJD: 17.30 UUR Dinsdag 6 september gym. Op dinsdag 6 september a.s. beginnen we weer met de gymlessen. Aanvang 18.30 uur in de Wis. Wij wensen alle deelneemsters een gezellig en lenig gymjaar toe! De zomervakantie is jammer genoeg al weer voorbij en hopelijk goed uitgerust kunnen we nu weer fris aan de slag! De repetities beginnen a.s. donderdagmiddag om 15.45 uur tot 16.30 uur. Daar er nogal wat kinderen gestopt zijn wegens allerlei redenen, zijn nieuwe leden van harte welkom! Misschien wil je eerst een keertje komen kijken|luisteren, dat mag natuurlijk ook! Hopelijk houden we voldoende leden zodat we de gezinsvieringen met ons koortje kunnen opluisteren. De eerstvolgende is al op 10 sept. a.s. Ons aandeel is dan niet zo groot omdat het leerlingenorkest van de fanfare ook uitgenodigd is. Bespreek het maar eens thuis en dan zie ik je donderdagmiddag!Afgesproken?! Groetjes, en tot dan! Ria Maes, Annemie Duijkers en Marion Classens. Ook willen wij hier Ine Theeuwen nog bedanken voor haar jarenlange inzet voor het Cajeko- koor. Ine is er mee gestopt omdat inmiddels haar kinderen van de basisschool af zijn. Wie wil haar plaats innemen? Helfrichstraat 14a Venray Mi a Rutten Annie Lenssen Gert Classens Gerd van der Sterren Marian Houwen Ine Cleven Ine van Cuyk Diny Cox Nel Kuijpers Marie-Jose Jansen Net Geerets Gerry Budiger Groetjes, het Bestuur. -5- Vrouwen Vereniging Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 5