Wil je in de winter lekker doortennissen??? P.S.Z. "t Stekske" Aerobics - Aerobics - Aerobics - Aerobics -15- Beste tennisvrienden Nu voor de meeste de vakantie er weer opzit, staan er weer enkele activiteiten op de rol. Allereerst voor de jeugd op zondag 28 aug. het zomer toernooi. tennisclub Alle spelers krijgen hierover de info thuis. "oirlo-castenbay" Het houdt wel in dat dan de banen op het tennispark deze zondag bezet zijn van 9.30 uur tot ±12.30 uur. Ook voor de jeugd is er weer de mogelijkheid om tennislessen te gaan volgen,onder begeleiding van ervaren leiders. Hiervoor moet je je wel even opgeven bij Lea Houwen, f.houwen@aqroweb.nl Doe dit deze week nog, want we willen zo snel mogelijk starten. Voorde senioren. Op Woensdag 7 september willen we starten met de clubkampioenschappen enkelspel. Je kunt je hiervoor opgeven bij Jos Heidens of Tom Verbruggen,middels het inschrijfformulier uit het info boekje. We willen graag een A-poul voor gevorderden en een B-poul voor beginners maken. Geef wel duidelijk aan in welke poul je ingedeeld wil worden Op 24 en 25 september zijn dan de finales gepland. Dat kan prima op onze banen. Het is mogelijk om met een vast groepje een baan te reserveren. Voor info raadpleeg het info boekje of neem contact op met Sonja Swinkels Molenkoek 12 Oirlo (H571550) Kijk ook regelmatig op onze site voor de laatste nieuwtjes. De school is weer begonnen, zo ook de peuterspeelzaal. Op de dinsdag- en donderdagmorgen liggen de foto's van de laatste schooldag in de peuterspeelzaal klaar om ze te bekijken en evt. te bestellen. Dit is van belang voor de ouders waarvan de kinderen nu voor het eerst naar de basisschool zijn en voor de vakantie nog op de peuterspeelzaal zaten. Ouders loop gerust een keertje binnen om de foto's te bekijken, dit kan t/m donderdag 1 september. Hallo allemaal, De zomer zit er weer bijna op. De tijd vakantie vieren is helaas weer voorbij. Dit betekent wel dat we weer met frisse zin starten met een nieuw aerobicsseizoen. De eerste les zal zijn op woensdag 7 september van 19.00 tot 20.00 uur in de Wis. Iedereen die vorig seizoen mee heeft gedaan is weer van harte welkom, maar ook andere geïnteresseerden mogen mee komen doen. Ze kunnen zich opgeven via telefoonnummer: 0478-589706 of 06-15237801 Tot dan Groetjes Marian

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 15