Nederlandse Vakantie Consulenten wintersneeuw of winterzon '•&M Stichting Jeugdwerk Castenray voor een persoonlijk advies Uw vakantiereis boeken bij u thuis, op een tijdstip dat u uitkomt! Keuze uit alle bekende Nederlandse reisorganisaties met een uitgebreid aanbod vakantiereizen. Eén telefoontje naar mij en ik kom graag, geheel vrijblijvendbij u langs. Voor deze service betaalt u niets extra. De vakantie is alweer voorbij, de scholen zijn weer begonnen en dus is het ook voor ons weer tijd om aan de slag te gaan. We gaan er weer een leuk en gezellig jaar van maken, samen met de Caselse jeugd. Zit je dit jaar in groep 5 (of hoger natuurlijk) dan mag je met onze activiteiten meedoen. Hoe het precies allemaal werkt lees je in een brief die je binnenkort op school krijgt. We hopen dat jullie er weer net zoveel zin in hebben als wij. Programma: 3 september Midgetgolf: We gaan deze avond lekker een balletje tikken op een midgetgolf baan. We gaan met de fiets. Hoe laat we precies vertrekken en wat het kost lees je volgende week. Je kunt je nog t/m 31 augustus opgeven bij Regi (571590) 17 september Film 1 oktober: 9 oktober: Kindermarkt Je kunt alvast beginnen met het verzamelen van speelgoed en andere spulletjes die je wilt gaan verkopen. 22 oktober: Playbackshow Denk maar vast na over het spetterende optreden wat je dit jaar wilt gaan geven. veel accommodaties bieden u vroegboekkorting reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Castenray tel.: 0478 571822 fax: 0478 691332 email: marion.classens@home.nl -12-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 12