Handboogschutterij „De Batavieren Castenra (U 5,5 eurocent „cl. BTW pe' "\e' Dat doe je toch auto-matisch Caselse bierfeesten. Bij deze willen wij de leden bedanken voor het mee verzorgen van de bierfeesten, en speciaal een woord van dank aan de Fam Poels Spreeuwenberg van de Matthiasstraat voor het beschikbaar stellen van de ruimte voor het beoefenen van de handboogsport, hiervoor onze dank. Veteranendag 25 meter 1 pijl NHB. De Veteranendag wordt georganiseerd door Landsmans Unie te Schijndel op zaterdag 10 september 2005 aanvang 10:30 uur. Deelname gerechtig zijn de schutters die op de wedstrijddag 55 jaar en ouder zijn, er wordt geschoten in leeftijdsgroepen, als u hier aan deel wens te nemen dan kunt u zich aanmelden bij Mart Smulders, voor 1 augustus. Batavierendag. Zaterdag 2 juli hebben wij weer onze Batavierendag, het organisatie comité, verwacht dat u tijdig aanwezig bent. De trainingsavonden gaan voorlopig gewoon door, en beginnen om 20:00 uur Wij zijn dag en nacht bereikbaar Stayerhofweg 4A 5861 EJ Wanssum Tel. 0478 - 531515 info@garagejanssen.nl Wij leveren A-kwaliteit brandstoffen volgens Nederlandse raffinaderij specificaties. Verkoop van alle merken nieuwe en gebruikte auto's Reparaties en onderhoud personen- en bedrijfsauto's APK van personen- en bedrijfsauto's Inbouwstation van alarm en startblokkering Airco's afvullen en reinigen Schadereparaties net speciale regeling ten aanzien van eigen risico Ruitreparaties en vernieuwing met speciale regeling ten aanzien van eigen risico Lease personen en bedrijfswagens Wettelijke erkend inbouwstation van tachografen en snelheidsbegrenzers Wasserette I^RIIUI voordeliger

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 8