Feestavond Dameskoor: Wanneer: vrijdag 1 juli. Waar: Familie Zanders-Rambags Hoogriebroekseweg 2a Castenray. Tijd: 19.30 uur Als afsluiting van het zangjaar hebben we onze feestavond vrijdag a.s., hopelijk mogen we iedereen verwelkomen op bovenstaand adres en dat we er een gezellige avond van maken met z'n allen. De commissie: Agnes - Gon - Elly. 7- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Traktatie van de ouderraad Maandagmorgen werden we verrast door enkele ouders van de ouderraad.Ze kwamen ons spontaan trakteren op een beschuit met muisjes omdat er een prinsesje was geboren! We hebben er lekker van gesmuld! Trolienland Donderdag 23 juni zijn alle leerlingen van basisgroep 1 en basisgroep 2 met ouders en leerkrachten naar Trolienland geweest. Ondanks het warme weer hebben de kinderen heerlijk kunnen spelen. Hartelijk dank aan de ouders die zorgden voor vervoer en begeleiding. Onze website: http://castenrav.dorpenvenrav.nl/destek (o.a. voor foto's van de schoolreis, het uitstapje naar Trolienland en de traktatie b.g.v. de geboorte van het nieuwe prinsesje.) Schoolkamp groep 8 Woensdag 29 juni, donderdag 30 juni en vrijdag 1 juli gaan de jongens en meisjes van groep 8, samen met juffrouw Andrea en juffrouw Janneke, op schoolkamp naar Break Out in Swalmen. We wensen hen een fijn en gezellig kamp. Hulp gevraagd voor de spellendaq op donderdag 7 juli Donderdag 7 juli organiseren we van 10.00 - 14.00 uur in en rondom school een spellendag. Alle oudste kinderen hebben een brief meegekregen waarin we vragen om hulp tijdens deze dag. Alle hulp is welkom: ouders, opa's, oma's maar ook oudere broers en/of zussen. Er hebben zich al een aantal personen opgegeven om te komen helpen, maar we zouden nog meer hulp kunnen gebruiken. Daarom willen we aan iedereen die tijd heeft, vragen om zich alsnog op te geven, als je dat nog niet gedaan hebt. (liefst zo spoedig mogelijk.) Alvast bedankt! Briqadieren op donderdag 7 juli Donderdag 7 juli wordt er om kwart voor 10 en om 2 uur gebrigadierd. Team bs De Stek

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 7