Tot Zondag, op de Case/se Bierfeesten.... Café De Koster Zondag 26 juni zijn wij tijdens de bierfeesten vanaf 16.00 uur gesloten. Sigaretten zijn op het feestterrein verkrijgbaar. Pieter en Judy We zijn nog een paar dagen verwijderd van de "Caselse Bierfeesten 2005 Traditioneel starten we de Bierfeesten met de zeskamp, waarvoor alle zaken reeds op rolletjes lopen. Bij de deelnemende teams laaien de spanningen weer langzaam op en hebben we alweer verschillende teams zien oefenen. De coaches Bart Emonts en Niek Wilms, zijn reeds zo op elkaar ingespeeld, dat zij dit jaar niet aan training doen. 'Wij doen dit jaar alles op routine en weten precies de sterke punten van ons team. Wij voorzien dan ook geen problemen'. Ook bij de "F.C. East side" loopt het van een leien dakje. Dirk Arts heeft reeds speciaal voor de Zeskamp een piekfijn zwembad in zijn tuin geplaatst. 'Joep, Thijs en ik proberen met de nodige (water)oefeningen de andere teams te slim af te zijn.' Echter na een kijkje door de heg, bleek echter dat alleen de armspieren flink getraind werden en de keel volop werd gesmeerd. Of dit voldoende zal zijn?? En wat er bij F.C. K.0. gebeurd? Na vele succesvolle jaren van F.C. K.O. hebben zij vorig jaar flink het onderspit moeten delven. Twan en Hay hebben een zware selectie toegepast en verwachten dit jaar weer als herboren uit de strijd te komen. Ellen en Esther van Alt Casele zijn reeds ook de nodige zaken aan het bekokstoven. 'Het buikschuiven ging ons vorig jaar erg goed af en we denken hierbij de joker te kunnen inzetten.' We hebben ze er toch maar op gewezen dat ze de spellen van het vorig jaar niet nodig hebben Bij A.C. Provinciale is John druk bezig geweest met het vinden van een metgezel. 'Dit heeft veel tijd gekost, maar we hebben dan ook wat.' Conditie, daar maken we ons geen zorgen om. Wij doen alles puur op behendigheid en dat moet dit jaar zijn vruchten afwerpen, aldus Johnny! En ook de Street Dogs zijn natuurlijk druk in de weer. Sander heeft besloten om zijn prinsenpak aan de wilgen te hangen en weer als Captain Dinghs met een blauw leger uit te rukken. Hij wil dan bij deze ook eindigen met zijn leus; wej lusse ollie rauw ien os pakjes ozo blauw! Jullie lezen het wel; er zal weer flink gestreden worden om die felbegeerde cup- Doe mee, of kom je buurt aanmoedigen op zondag 26juni tijdens de Zeskamp 2005!!! De teams worden in tenue en met joker verwacht om 10.15 uur op het Zeskampterrein. Croetjes de 6-kamp commissie -6-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 6