Case/se Bierfeesten Clown r Een gezellig dorpsfeest voor iedereen m.m.v. diverse Caselse verenigingen. Zondag 26 Juni 2005, Locatie Mathiasstraat Castenray (bij de kerk) Vanaf 11.00 uur: Dorpszeskamp 6 teams strijden om de felbegeerde wisselbeker. Welk team zal zich dit jaar het beste voorbereid hebben. Creativiteitsmarkt Braderie met verschillende oude ambachten en andere hobbies. O.a,glas in lood raampjes, houtsnijwerk, glasgraveren, boomstam verwerken, beelden van klei, dakpannen, wafels bakken en nog vele andere activiteiten. Om 15.00 uur zal er een geweldige clown een optreden voor de kinderen van groot tot klein verzorgen op het feest terrein. WK Biervathangen Dit jaar het WK biervathangen. Vorig jaar een gigantisch succes dus dit jaar geprolongeerd. Wie mag zich de eerste Wereldkampioen en Wereldkampioene Biervathangen noemen. De voorronden gaan op tijd. In de finale zal er afgekampt gaan worden. Boomstamzagen en spijker nagelen Terug van weg geweest op de Caselse Bierfeesten. Met 2 personen moet worden geprobeerd zo snel mogelijk een schijf van de boom gezaagd te worden. Wie heeft de juiste combinatie van techniek en samenwerking. Of is het toch alleen brute kracht wat benodigd is. Je ug ka pel Now or Never Deze jeugdkapel uit de region zal om 17.30 een optreden voorzorgen wat zeer zeker de moeite waard is om te zien. Zorg dat je dit niet mist! Verder vele andere dingen zoals handboogschieten, demonstratie en proeverij van speciale bieren en nog veel meer! Ook voor een lekkere hap wordt goed gezorgd De avond zal ingevuld worden in Duitse sferen met Schlagerzanger Gert uit Venray, een gastoptreden van de Cornetto's uit Melderslo in Tiroleruitvoering (dit wil je niet missen). Dit alles zal aan elkaar gedraait en gemixt worden door DJ Wim Kom dit dus allemaal zien en Tot ziens op de Caselse Bierfeesten 2005 op Zondag 26 Juni a.s.U -2- o o

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 2