DE STREETDOGS. -17 5. Punten onderwijsteam: - Formatie; de nieuwe formatie is bekend gemaakt naar de ouders. Er zijn minder kinderen en dus ook minder uren voor leerkrachten, hierdoor is er minder klassensplitsing. Jaqueline gaat minder werken. Het was moeilijk om aan ieders wensen te voldoen. De komende jaren moeten we nog meer inleveren. - BCO-gelden; de gemeente Venray wil de begeleidingsuren voor zorgleerlingen niet meer vergoeden, ze hebben jeugdbegeleiders aangetrokken welke van deze gelden betaald moeten worden. Dit heeft consequenties voor schoolontwikkeling en voor zorgbegeiding. Er worden acties ondernomen om dit te stoppen zodat dit voorstel niet door de raad aangenomen wordt. - Het zwemmen gaat voor groep 3 en 4 weer door. 6. Rondvraag met team: - Leerlingenongevallenverzekeringen, zijn hier bedragen voor bekend?; alle schoolactiviteiten vallen onder de leerlingenongevallenverzekering. - Hoe wordt de Algemene Ouderavond opgezet volgend jaar? De ouders kunnen weer in de klassen en krijgen weer uitleg over de lessen. - Brigadieren; wanneer is de gymles?; dit is nog niet bekend. - Er is een vergadering geweest van de brigadiers. Er zal contact opgenomen worden met de school wanneer de leerlingen weer opgeleid worden. - Er is wat onduidelijkheid over komende vrijdag of groep 1-4 vrij heeft tijdens de schoolreis van 5-8.; dit staat deze week in de Schans; het staat ook in de Schoolkalender. - Waarom moeten de kinderen voor de Efteling nog eerst naar het textielmuseum.; het team wil toch een educatief onderwerp in de schoolreis houden. - Het schema voor brigadieren is weer rond. - Wordt er evt. iets aan gedaan als het prins(es)je geboren wordt? - Jeugdvoetbal Kerkrade; er zijn enkele scholen voor uitgeloot. - Speelplaats; kan het leefbaarheidsbudget aangevraagd worden voor dit project? De school zal dit doen. 7. Algemene punten zonder team: - Rode kruiscollecte 26 juni-2 juli wordt de collecte gehouden, 1 week van tevoren krijgen we de spullen in huis. 8. Wat er verder ter tafel komtrondvraag: - Zijn er nog OR-leden die een emailadres hebben welke nog niet bij ons bekend is. 7. Aandachtspunten, volgende vergadering: 1 september - Financieel jaarverslag - Begroting 2005-2006 - Jaarvergadering - Algemene ouderavond - Beste knuppel 8. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering. Zondag a.s. worden alle deelnemers aan de zeskamp om 10.15 uur bii Sander Dinghs verwacht. De andere bewoners van de Lollebeekweg zien we graag als supporters vanaf 11.00 uur op het zeskamp terrein met spandoeken en toeters om ze aan te moedigen. De coaches: Sander en Bas

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 17