^derra. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray -16- Notulen: ouderraadvergadering 14 juni 2005 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 12 april jl. - Notulen zijn akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Notulen GOR - Antwoord op onze brief aan SPOV ivm detachering Dionne. Hierin wordt aangegeven dat alle belangen van teamleden en leerlingen betrokken zijn geweest bij het besluit nemen tot detachering. De OR benadrukt nogmaals dat wij alleen onze bezorgdheid uit hebben willen dragen en een signaal af wilden geven. - Uitslag van de enquête mbt onze Oudervereniging. 4. Algemene punten: - MR verslag; De enquête is besproken De formatie is besproken en bekend gemaakt aan de ouders - Vergaderdata 2005-2006 De data die voorgesteld zijn worden aangehouden. - Schoolenquête De enquête was goed van opzet, de ouders konden hun mening over veel onderwerpen kwijt. Helaas waren er weinig formulieren teruggekomen, na de tweede oproep zijn er toch nog verschillende gekomen. De onderwerpen die door de ouders aangehaald werden stonden bijna allemaal al op de agenda voor het komende jaar. Het team was heel tevreden met de uitkomst. -De nieuwe rapporten; er zijn veel reacties binnen gekomen en deze worden zeker meegenomen door het team. Er komen weer drie rapporten, de kijkwijzer komt samen met een beperkt rapport na ongeveer 7 a 8 weken. -Het is moeilijk in te schatten voor de ouders of een oudergesprek nodig is in juni, als het team het nodig acht om een gesprek te voeren dan worden de bewuste ouders wel uitgenodigd voor een gesprek. -Enquête OV functioneren van de OV; de uitslag is zeer positief opmerking; toch de mogelijkheid creëren voor overblijven ook al is er weinig animo, misschien komen er dan vanzelf meer. - Bezoek onderwijsinspectie Het totaalplaatje van de inspectrice was zeer positief, de school kwam er zeer goed uit. Er werden verschillende complimenten uitgedeeld. Het team is heel trots op deze uitslag. Het definitieve rapport is nog niet binnen. Als het binnen is komt het op de site van de school. - Laatste schooldag Dit jaar de één na laatste schooldag. Het team is er nog druk mee bezig. Het is dit jaar rondom de school, de weg wordt afgesloten. Er zijn geen speciale taken voor de OR. Enkele OR-leden zullen wel voor de ijsjes zorgen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 16