SVOC '01 afdeling korfbal Notulen openbare Dorpsraadvergadering van 23 mei 2005 1. Opening 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d. 25 april 2005 Deze worden zonder op- of aanmerkingen aangenomen. 3. Notulen dorpsradenoverleg d.d. 4 april 2005 Punt 12, autochtoniteitsbeginsel bij woning toewijzing: dit is reeds een achterhaald onderwerp 4. Ingekomen stukken en mededelingen a) Woningbouw; de loting is geweest bij Wonen Venray. Hier is verder nog niets van bekend. De gemeente zal vermoedelijk deze week het stuk plaatsen in de Schans. b) Gesprek met de gemeente; - belijning van de wegen wordt uigevoerd zodra er meer lijnen getrokken moeten worden in de gemeente. - verlichting Tunnelweg staat op de wachtlijst. - graffiti in de tunnel zal worden verwijderd. - wateroverlast in de tunnel is zaak van Rijkswaterstaat. - Jeu de boules baan heeft de aandacht. - vrachtverkeer Lollebeekweg. Volgens de gemeente Horst is er geen weg naar Meterik afgesloten. Probleem is de Molengatweg. c) Kermis; Mieke en Brigitte nemen de organisatie weer op zich. Waarschijnlijk wordt er weer (vanwege het succes) een ballonnetje opgelaten. d) Leefbaarheidsbudget; tot heden 1 aanvraag ontvangen. 5. Verslag commissie en werkgroepen a) Diepeling; - b) @lle dorpen digit@@l; 10 mei zijn de sites van de verenigingen officieel life gegaan. Hier zaten hele mooie sites bij. De website slaat goed aan gezien het aantal deelnemers. De wijkraden volgen 1 september. c) Lollebeekweg; is nog afwachten. d) C WK; in juni is weer een vergadering. e) DOP; nog niets vernomen van de gemeente. 6. Rondvraag Er wordt voorgesteld om de jeu de boules baan deels uit het leefbaarheidsbudget op te knappen. Dit moet eigenlijk met gemeente gelden gefinancierd worden. De paal met het bakje voor de plattegronden is terecht. Deze zal waarschijnlijk eerst een tijdelijke bestemming krijgen. Na de woningbouw kan het een definitieve oplossing krijgen. 7. Sluiting Ouderavond korfbal Maandag 27 juni a.s. om 20.00 uur is er een informatiebijeenkomst voor alle ouders van korfballende jeugd. Deze bijeenkomst wordt gehouden in de kantine van de Heesakker. Inleveren trainingsklapper Willen alle leidsters trainsters de trainingsklapper vóór 22 juni a.s. inleveren bij Marie-Elle Deenen. CAè -12-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 12