Poule-indeling SVOC-DAG 2005, Zondag 5 juni
-D
TEAM-INDELING SVOC-DAG 2005, ZONDAG 5 JUNI
A-1
A-2
A-3
A-4
-9-
VOETBAL - A
VOETBAL -B
De
1
Miesperella's
(wit)
Hanny Strijbos
1
Zattekwekkers
2
Semi's
(oranje
John Willems
2
Heel Heet
3
NOMTV
(rose)
Job Geerets
3
Bouwvakkers
4
Diek'n Bout
(wit)
Willy Peter
4
Boemers
5
Veteranen
(tri-color)
Theo Strijbos
5
Daltons
6
Nul Drei
(geel
Henk Lammen
6
Surrogaat
VOETBAL IBEACHKORFBAL-C
1 Vergane Glorie (zwart)
2 De Mulder (wit)
3 Mixet
4 Vreugdewippers
5 Hanky Panky (rood)
6 De Boeffies (groen)
Joan Willemsen
Marco de Mulder
Anne-Mieke Steehgs
Eileke Classens
Willeke Philipsen
Loes Hellegerd
BEACHKORFBAL-D
1 Pink Dolls
2 Hanky Panky 2
3 Grasvréters
4 DeTokkies
(rose)
Maikel Wismans
(d.blauw)
Fabian Voermans
(oranje)
Teun Nelissen
(wit)
Wilbert van Osch
(geel
zwart)
Rene Strijbos
(rood)
Bas Custers
(rose)
Kelly Wismans
(rood)
Debby Wismans
(tri-color)
Franka Dinghs
(geel)
Martine Classens
ledereen moet om 11 uur speelklaar op de betreffende velden staan, er kan niet worden gewacht.
VOETBAL
De poulewinnaars uit Poule A en B spelen de voetbalfinale, terwijl in Poule C de winnaar tevens
eindwinnaar is.
Penalties worden genoemen door alle team uit Poule A, B en C.
BEACHKORFBAL
Er wordt gewoon op gras gespeeld volgens de beachkorfbalregels.
Poule D speeld een hele competitie (dus uit en thuis).
De poulewinnaars van Poule C(korfbal) en Poule D spelen de finale.
Doelen wordt alleen gedaan door de dames uit Poule C en Poule D.
ALGEMEEN
De prijsuitreiking is om ca. 18.00 uur.
Belangrijk om vooraf te weten zijn:
- Het wedstrijdschema
- Huishoudelijke regelement
- Spelregels
Uw kontactpersoon is in het bezit van deze regelementen, ze worden ook nog gepubliceerd tijden het
toernooi.
Voor nadere informatie kunt uw terecht bij Hay Achten tel. 571726.
Miesperella's
Semi's
NOMTV
Diek'n Bout
(wit)
(oranje)
(rose)
(wit)
Marlies Classens
Marc Classens
Stef Classens
Marco Classens
Bianca Janssen
Paul Classens
Rik Classens
Jos Deriks
Maria Janssen
Ruud Classens
Martijn Drabbels
Rick Voermans
Janneke Kennis
Frank Houwen
Job Geerets
Steffan Weijs
Petra Smeets
Jan Janssen
Wouter Janssen
Danny Wismans
Vera Smeets
Gerrit Loonen
Bart Jenneskens
Freek Wismans
Karin Smits
Robert Michels
Tom Loonen
Frans Rongen
Fleur Strijbos
Selm Nelissen
Freek Smulders
Theo Rijbroek
Hannv Strijbos
Frank Stevens
Erwin Steeghs
Johan Verdeuzeldonk
Lieke Strijbos
John Willems
Robert Steeghs
Leonie Vergeldt
Joop Verhoeven
Roy v/d Ven
Pieter Classens
Vincent Verstappen
Theo Peeters