Geert Christiaens 25 jaar bij Summa. Op vrijdag 3 juni staan de deuren van Regio Business Centre "De Oelderse Halte",gelegen aan de Dep. Petersstraat 27 in Oirlo, wijd open. Belangstellenden kunnen die dag vanaf 15.00 tot 19.00 uur een kijkje komen nemen tijdens het Open Huis In De Oelderse Halte zijn drie bedrijven ondergebracht;administratiekantoor Salarispoint, pensioensadviesbureau Raadsheeren van Oeldere en Summa Adviesgroep BV. Laatstgenoemde heeft, naast de zetel in Oirlo, ook vestigingen in Panningen en Bergen. Summa grijpt het Open Huis van vrijdag ook aan om één van de medewerkers speciaal in het zonnetje te zetten. Directeur Ton Jakobs van Summa: "We hebben een zilveren jubilaris in ons midden! Geert Christiaens is vijf en twintig jaar in dienst en we willen tevens langs deze weg ieder in de gelegenheid stellen om hem te feliciteren." Jakobs vertelt met verve over Dhr. Christiaens; "In die vijf en twintig jaar heeft Geert nogal wat ontwikkelingen ondergaan. Hij begon als administratief medewerker verzekeringen bij de LLTB. In de jaren negentig ging de verzekeringstak van de LLTB over in Végio. Voor dat bedrijf werd Christiaens het boegbeeld in de regio Noord- Limburg. Sinds 1 januari 2004 is Végio getransformeerd in de Summa Adviesgroep en zo kwam Geert dus weer onder een andere naam te werken. Het zal dan ook nog wel enige tijd duren, totdat de klanten van Geert hem helemaal zullen loskoppelen van de naam Végio." Waarom is Summa zo trots op Geert Christiaens Ton Jakobs haast zich allereerst om te zeggen dat hij trots is op alle medewerkers van Summa, maar hij wil heel graag enkele karakteristieke persoonsschetsen bij de jubilaris geven. "Geert bestrijkt in zijn functie van Adviseur Bedrijven de zakelijke verzekeringsmarkt in het gebied tussen grofweg Horst en Venray. Hij bedient zijn klanten op een geweldige manier! Christiaens is betrouwbaar, niet opdringerig en toont een warme betrokkenheid bij zijn klanten. Hij staat, ook nadat de verzekeringen zijn afgesloten, borg voor de klant als deskundig aanspreekpunt. Zijn persoonlijke wijze van contact leggen, gekoppeld aan een grote mate van vakmanschap, heeft er voor gezorgd dat Geert een hechte band met zijn klanten heeft weten op te bouwen. En daar zijn wij met recht trots op." Directie en medewerkers Summa Adviesgroep BV Hoofdkantoor Oirlo RBC "de Oelderse Halte" Dep. Petersstraat 27 5808 BB Oirlo tel. 0478-850400 Maatwerk in financiële zekerheid -13- Mdoinerk ,n f.noncir.J* *okD,|,e,rt

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 13