A-5 A-6 Nul Drei B-1 B-1 B-3 B-4 B-5 C-1 C-2 C-3 -10- B-6 C-4 Veteranen (tri-color) (geel) De Zattekwekkers (rose) Heel Heet (d. blauw) Twan Fleurkens Harm Buddiger Boy Direks Theo Hellegers Leon Buddiger Sven Emonts Steffan Kuijpers Sander Dinghs Kevin Goldschimdt Toon Kuijpers Gijs Dinghs Roel Heidens Jan Nelissen Bart Emonts Thijs Kuijpers Hans Spee Bas Geerets Sjoerd Lenssen Joep Swinkels Rik Heidens Dave v Rijswijck Theo Striibos Michiel Houwen Maikel Wismans Martien Steeghs Henk Lammen Sandra Keijsers Harold Jacobs Daisy Relouw Martijn Rongen Inge Trienekens Tom Strijbos (Hz.) Tom Strijbos (Mz.) Dirk v/d Ven Ruud Vermeer Rob v/d Ven Niek Wilms Bram Willemsen De Bouwvakkers De Boemers De Daltons (oranje) (wit) (geel-zwart) Roel Classens Thijs Arts Dirk Arts Pirn Fleurkens Ralf v/d Beuken Frank Classens Stef Hellegers Marcel Dinghs Michel Direks Lennarts Jansen Martijn Direks Pieter-Jan Luykx Bas Maas Coen Kunen John Marcellis Luc Maas Freek Kuijpers Rene Striibos Teun Nelissen Ivan Maes Jan van Rhee Sjors Phillipsen Rene Marcellis Joep Willemsen Freek Steeghs Wilbert van Osch Swanielle Bruggeling Ramon van Rhee Luc Strijbos Cecile van Pol Mario Verhaeg Björn Vroemen Rianne van Rhee Maarten Wijnen Sep Willemsen Loes Verheijen Roel Wismans Chantal Wijnen Vergane Glorie De Mulder Mixet (zwart) (wit) (zwart) Bas Don Jan Geerets Judith Bardoel John Geerets Jeroen Geerets Yvonne Classens John Reijnders Marco de Mulder Loes Duijkers Johan Smits Ruud de Mulder Sandra Gommans Rene Voermans Bas Peeters Lilian Hellegers Ellen Geerets Willem Verheijen Anne-Marie Steeqhs Los Cox Peter Verlinden Lieneke Steeghs Winke Houwen Maikel Wennekers Maielle Steeghs Marian Linders Wout Lizzy Willems Joan Willemsen Cindy Geerets Moniek Versteegen Don Clephas Jacguo Gerritsen Richard Geurts Bart Gooren Bart Joosten Sjoerd Joosten Ruud Joosten Leon Noyen Rob Pluk Frank Pluym Roel de Rijck Rieny Steeghs Frank Vermeulen Fabian Voermans Guus Willemsen Marianne Peeters Marianne Pouwels Surrogaat (rood) Loek Arts Niels Arts Rutger Bosch Bas Custers Michel van Dijck Niek Houwen Tom Houwen Bart Pluk Gijs de Lauw Ted Lenssen Peter Steeghs Ralf Steeghs Arjan Tijssen Maartje Kunen Marijke Steeghs Moniek van Dijck Silvia De Vreugdewippers (zwart) Koen Bouten Dave v.d. Coelen Leon van Heijster Rene Koenen Roel Pouwels Eddy Sassen Ben Wijnhoven Elleke Classens Wilma Classens Esther Jacobs

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 10