RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Handboogsch utterii „De Batavieren Castenray Uitslag Venray Cup. Op zaterdag 9 april is op de banen van Si. Joris Leunen en Willem Teil Oirlo weer geschoten om de Venray Cupdoor de Handboogverenigingen van de Gemeente Venray, de uitslag was als volg: T' De Batavieren Castenray 178,714 2C St. Joris Leunen 113.232 3L' Ons Genoegen Ysselsteyn 61,378% 4" St. Sebastiaan Heide 29.687 f Diana Venray 21,475 6" Willem Teil Oirlo 19,699% T St. Huberlus niet deelgenomen, afgemeld. Bij de Batavieren was het Mart Smits die een nieuw persoonlijk record schoot met 206 punten, hij schoot deze wedstrijd tegen een gemiddelde van 156.50, en behaalde dus een plus van 49.50 punt dit is 52.941 procent boven zijn gemiddelde, bij de Batavieren waren 7 schutters die flink boven hun gemiddelde schotenook de schutters die er onder bleven hebben hun best gedaan, dus schutters proficiat met hel behaalde succes. Rayon kampioenschappen persoonlijk. Op zondag 17 april worden de persoonlijke Rayon Kampioenschappen verschoten de volgende schutters hebben zich hier voor aangemeld en geplaatst. T klasse Heren Jan Vollen berg bij de Alpenjagers te Sitlard. 4l' klasse Heren Luc Kuijpers bij Wilhelmina te Ospel. 3l' klasse Veteranen Mart Smulders bij St. Willibrordus te Milheeze. 4L' klasse Veteranen Jan Tacken bij Wilhelmina te Ospel. Schutters veel succes. Finale wedstrijd onderlinge competitie. De finale wedstrijd van de onderlinge competitie wordt verscholen op Dinsdag 19 april. A anvang 20:00 uur. De volgende schutters hebben zich hier voor geplaatst, Jan Tacken, Mart Smulders, Henk Sir ij bos en Ton Seegers, schutters veel succes. Dinsdag 19 april trainingsavond deze begint om 20:00 uur. -4- Afgelopen zondag in Maasbree behaalde Marcel Classens met zijn paard Zulano Z een 3eprijs in het dressuur klasse B. Aankomend weekeinde is er een wedstrijd voor ponys in Maasbree en voor paarden in Velden. Deelnemers veel succes. Feest vergadering. Afgelopen vrijdag tijdens de feestvergadering werd ons lid Geert Luykx verrast door de voorzitter van de kring met een bronze draagspeld van de KNHS. Geert Luykx heeft deze speld gekregen voor zijn vele verdienste aan onze vereniging en kring. Geert proficiat met deze onderscheiding.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 4