Afgelopen vrijdag bezochten de leerlingen van groep 3 en 4 het poppentheater met live muziek. Het verhaal van de koningin en de pianospeler werd prachtig verteld en gespeeld door Sacha van de Ven. Nard Reijnders verzorgde de muziek. Een oma, een opa en enkele moeders brachten de kinderen naar Venray. Zij konden ook genieten, zowel van het spel en de muziek als ook van de reacties van de kinderen. Hieronder kunt u lezen wat de leerlingen er zoal van vonden: - - meneer Nard kon goed instrumenten spelen, vonden wij - - de glazen bol was van kristal - - wij moesten op de rode loper lopen met rode lichtjes - - mevrouw Sacha was mooi verkleed - - het lied van de pianospeler was een rap-lied - - meneer Nard maakte muziek - - er waren best wel leuke liedjes - - de titel van het poppentheater is: de koningin en de pianospeler Van de enquêteformulieren die zijn uitgedeeld aan de oudste leerling uit elk gezin, zijn er ruim 30 retour gekomen. Voor iedereen die de enquête heeft ingeleverd: hartelijk bedankt voor de genomen tijd en moeite. We zijn er erg blij mee. Voor degenen die de enquête nog niet hebben ingeleverd: misschien is het aan uw aandacht ontsnapt of had u er vorige week geen tijd voor. We zullen het op prijs stellen als u de enquête alsnog invult en inlevert. Daarom willen we iedereen ook deze week daar nog de tijd voor geven. Dus...nog niet ingeleverd..het kan nog t/m vrijdag 15 april. Doen! Alvast bedankt. Team bs De Stek Onder het genot van een leuk avondzonnetje,kan men weer de conditie op peil brengen en een lekker drankje nuttigen. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Groep 3 en 4 naar poppentheatervoorstelling Enquête Uitslag Dorpencompetitie Senioren: Oica C - America C 2-8 Programma komend weekend: Zaterdag: 18.00 uur: Zondag: 9.00 uur: LVH C2 - Oica C1 TC OICA A za. - LVH A TC OICA A zo. - LVH A Voortaan is er weer elke woensdag racketwisselen. De banen zijn dan weer bezet vanaf 19.00 uur Dorpencompetitie junioren: Afgelopen woensdag heeft het junior C team in de dorpencompetitie haar eerste wedstrijd gespeeld. Hier hebben ze glansrijk gewonnen tegen Swolgen met 8-0 Gefeliciteerd jongens en meisjes. A.s woensdag 13 april spelen ze de return wedstrijd tegen Swolgen thuis aanvang 17.30 uur. Ook het junior B team komt a.s.woensdag in actie voor hun eerste wedstrijden aanvang 14.00 uur thuis tegen Merselo. Allemaal veel succes De komende weken zijn de banen bezet op maandag en dinsdag voor de tennislessen van de jeugd, maandag van 18.00 tot 19.30 beide banen dinsdag van 18.30 tot 19.30 beide banen -12- TENNBCUJB OiRtD-CASTOJRAY"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 12