13 maart Vlooienmarkt. Vrouwen Vereniging Castenray: Woensdag 16 maart "Weet wat ie eet Vrouwen Vereniging Castenray Aanmelden nieuwe leerlingen schooljaar 2005/2006 Donderdag 24 maart kunnen ouder(s) samen met hun peuter onze school bezoeken om zich aan te melden voor het schooljaar 2005 2006. Kinderen die voor 1 juni 2006 4 jaar worden kunnen worden opgegeven. Aanmelding kan plaats vinden tussen 16.00 en 17.00 uur. S.v.p. trouwboekje meebrengen Kledinqinzamelinq De kledinginzameling heeft 1200 kilo kleding opgebracht. Geweldig! Hartelijk bedankt voor uw bijdrage. Tuinonderhoud zaterdag 12 maart Zaterdag 12 maart staat het onderhoud rondom de school weer op het programma. We verwachten om 9 uur de ouder(s) van de volgende leerlingen:: Yoeri Schreibers, Dong Cai Roelofs, Jenny Friesen, Demi Jakobs, Mark Claessens, Geert Strijbos, Casper Dinghs, Maikel Sommers, Dirk Baltussen, Lonneke Duykers. Van de leerkrachten is Ria Sonnenberg aanwezig. Als iemand verhinderd is, vragen we om zelf voor een vervanger te zorgen. Werkzaamheden zijn o.a.: het schoonmaken van de goten (blad verwijderen), tuinonderhoud, vegen van de speelplaats en bij goed weer het wassen van de ramen van de klaslokalen aan de buitenkant. Materialen die o.a. gewenst zijn: tuingereedschap en kruiwagens, ladders Team bs De Stek Zondag 13 maart a.s. vindt onze vlooienmarkt plaats. Vanaf donderdag 10 maart komen we de spullen bij de dorpsgenoten ophalen. Helpers voor zondag: LET OP, DE TIJD IS VERANDERD!!!!!! Zaterdag: 10.00 uur aanwezig zijn. Zondag: 09.30 uur aanwezig zijn. De vlooienmarkt begint om 10.00 uur in de Wis. Op woensdag 16 maart a.s. hebben we de thema-avond "Weet watje eet Mevrouw Brinkman komt ons er alles over vertellen. Vooral de bewustwording over wat je eet staat hoog in het vaandel!! Ook over voedselallergie komen we van alles te weten. Vraag je jezelf ook wel eens af wat al die afkortingen op de verpakkingen van ons voedsel betekenen. Daar weet Mevrouw Brinkman alles van!! Het lijkt dus een hele interessante avond te worden, waar je veel van kunt opsteken. Aanvang 20.00 uur in de Wis. Groetjes, het Bestuur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 11