Vrouwen Vereniging Castenrèv: Woensdag 2 maart sieraden maken. Aan alle inwoners van Castenray 13 maart Vlooienmarkt Advies - Computers - Service - Opleidingen Print-ontwerp (CAD) Uw computers beste vriend in service- en dienstverlening André Delène Steegs Voor meer informatie kijk op http://www.ad-automatisering.nl Op woensdag 2 maart a.s. kunnen we onder leiding van Marianne Driessen sieraden gaan maken. Op de jaarvergadering van 26 januari j.l. was Marianne ook aanwezig om haar grote assortiment van armbanden, hangertjes, oorbellen, ringen en broches te tonen. De belangstelling was groot en er hebben zich al een behoorlijk aantal leden opgegeven. Was je niet op de j aarvergadering, maar wil je wel één of meer van die schitterende sieraden maken, geef je dan vóór 25 februari op bij Tiny Arts tel.: 571911 Roos Vullings tel.: 571923 Bij een te groot aantal deelnemers splitsen we de groep en maken we in overleg met Marianne er twee avonden van. Aanvang: 20.00 uur in de Wis Op zondag 13 maart a.s. houden wij weer onze vlooienmarkt in de Wis. Onze vraag aan alle dorpsgenoten is om alvast op zolder, in de garage of in de schuur op zoek te gaan naar bruikbare spullen. De bestuursleden zullen de spullen vanaf donderdag 10 maart op komen halen. Tevens vragen wij leden om ons op zaterdag 12 maart en/of op zondag 13 maart te komen helpen. Je kunt je opgeven bij een van de bestuursleden. Groetjes, het Bestuur. Lollebeekweg 56 5811 AL Castenray Telefoon 0478-571170 Fax 0478-571022 Email asteegs@home.nl gS^Si. ASD A D Automatisering VOF Nieuwbij A&D Automatisering Systeem onderhoud en Backup service

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 4