Groente Fruit Streekproducten gestrekte benen en moest het veld verlaten. Niels Aks werd aan de zijlijn op kniehoogte afgezaagd. Tussen de schoppen door wist SVOC nog tweemaal gevaarlijk te worden maar Maes' schot werd door de keeper tot corner verwerkt en zijn kopbal vrij voor de goal was recht op de keeper. Uit een vrije trap wist VCA tegen te scoren toen de verdediging van SVOC even niet oplette. De tweede helft ging VCA door met het vertoonde "spel". De scheidsrechter kwam ogen tekort om de ellebogen, gestrekte benen en het gespuug te bestraffen. Maar de beste man durfde geen van de VCA- spelers het veld af te sturen of een penalty te geven aan SVOC. SVOC probeerde nog enigszins te voetballen, maar in een aantal kansrijke situaties was de eindpass niet goed of werd iemand onder de zoden gestopt. Omdat de trainer van VCA het niet nodig vond om zijn spelers te kalmeren en zelfs het vuurtje opstookte, was er van voetbal aan de kant van de gastheren geen sprake meer. SVOC kon het veldoverwicht echter niet meer in doelpunten uitdrukken. Zodoende was het gelijkspel eigenlijk een verlies van twee punten. Oostrum 2-SVOC 01 2 2-2 Na een lange winterslaap mochten de tricolores van 2 eindelijk weer eens de wei in en wel tegen het op de vierde plaats bivakkerende Oostrum. Na het eerste fluitsignaal volgde meteen een ware stormloop van de tegenstander en binnen de kortste keren stond Oostrum met 2-0 voor door twee misverstanden in de Oi/Ca verdediging. Dit gaf een vertekend beeld wat ut twed was zeker niet de mindere en voetballend zelfs de betere. Don zorgde een tiental minuten voor de rust, voor de verdiende aansluitingstreffer middels een van richting veranderd schot. Na de rust kwam Oostrum, buiten een aantal counters, niet onder de SVOC 01 druk vandaan. Een zeker lijkende goal werd net na rust niet toegekend. In de 78ste minuut zorgde Tom vanuit een vrije trap voor de verdiende gelijkmaker. Het technische duo Clephas/Wennekers toonde zich niet ontevreden. "We hebben veerkracht getoond, en dat is ook in sommige wedstrijden belangrijk", aldus Clephas. Volgende week Melderslo 2 waar ut twed op zoek gaat naar de eerste overwinning na de winterstop. SVOC 01 3 -Meterik 2 1-6 Toeschouwers: 11 Doelpunten: 32, 39, 42, 68, 74, 76, Meterik 51, Thijs Arts Winterslaap De lange winterslaap heeft de mannen van Wilbert en Marcel geen goed gedaan. Het derd speelde slordig met veel balverlies tegen het fanatieke Meterik. De gasten waren net iets feller, creatiever en beter combinerend dan de kampioenen van de 6e klasse seizoen 2003/2004. Toch was het derd niet kansloos maar wel de mindere. Na verschillende aanvallen viel le de goal voor Meterik en de 2e ook snel genoeg. Hier kon ook de flink bikkelende Fabian Voermans niets aan veranderen. Vooral aan de zijkanten werd veel balverlies geleden en verdween de bal vaak over de zijlijn. Nee het derd was niet helemaal wakker. In de 2e helft kwam Bart voor Jos, Luc voor Sepp en Roel voor Rene. Er werd nog geprobeerd om wat te forceren en dit leidde in het begin van de 2e helft tot een vrije trap van Fabian. De bal ging over en langs iedereeen om uiteindelijk achterin door de vrijstaande Thijs Arts (ongelooflijk weer hij het doel in gekniet te worden. Dit was echter dan ook de enigste noemenswaardige actie van de linkshalf. Op het eind zakte het moraal nog wat zodat Meterik gemakkelijk uitliep naar 1-6. Jammer maar helaas. Volgende week moeten we proberen uit een ander vaatje te tappen tegen het op de 5e plaats staande Arcen 4. Wij gaan ervoor. U toch ook?!? Lorbaan 1 Veulen tel. 0478 550653 Openingstijden ma, di, do en vrijdag van 13.00 u. tot 18.00 uur zaterdag van 9.00 uur tot 16.00 uur. Boerderijwinkel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 3