Te Koop: Bloeiende viooltjes, primula's en madeliefjes in vele kleuren 0654306964 -17- Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van maandag 28 februari 2005 in café De Koster te Castenray, aanvang 20.00 uur AGENDA: 1) Opening door de voorzitter 2) Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d. 24 januari 2005 3) Notulen dorpsradenoverleg d.d. 3 januari 2005 4) Ingekomen stukken en mededelingen 5) Verslag commissies en werkgroepen a. Diepeling b. Commissie Woningbouw Kerkdorpen c. @lle dorpen digit@@l d. Dorp Omgevingsplan e. Lollebeekweg 6) Rondvraag 7) Sluiting Hay Cox Molengatweg 4 Horst Tel, 077-3982922 —Opsporing verzochtOpsporing verzochtOpsporing verzochtOpsporing verzocht Op zondag 6 Februari (zgn Carnavals-zondag) is mijn jas vanuit het roemruchte cafe in Castenray zonder mij vertrokken. Aangezien een jas volgens "inside information" niet zelf kan verplaatsen, vermoed ik dat deze hulp heeft gehad van buitenaf. Het betreft hier een bruin leren jas, met 2 leren riempjes aan de onderzijde, 2 steekzakken net boven heuphoogte, links 1 borstzakje met rits, en natuurlijk, hoe kan het ook anders, een binnenzak! Desbetreffende jas is het laatst gesignaleerd omstreeks 22.00 uur aan een kapstokhaakje in het zaaltje van cafe de koster. Het toeval wil dat deze jas een week daarvoor ook al een kort uitstapje heeft gemaakt en ik daarom deze jas heb voorzien van zijn huisadres (en eigenaar). Deze zijn terug te vinden in dat linkerborstzakje. Het verzoek van de bezorgde eigenaar is dan ook, om iedereen in uw directe omgeving met een gelijkende jas in de nek te springen en te vragen of u dat linker borstzakje even mag inspecteren. Mogelijk dat op deze manier mijn jas van zijn gijzelnemer bevrijdt kan worden. Het kan natuurlijk ook zo zijn dat iemand zich gewoon sterk heeft vergist en per abuis de verkeerde jas heeft meegenomen. Geen nood, in beide gevallen heb ik er vrede mee als de jas wordt teruggehangen zodat ik hem weer in mijn armen kan sluiten. Mocht u tips hebben, ik wacht nog steeds op die gouden Peter X. de Vries Calamiteitenlijn: 06-20003259

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 16