-16- Notulen openbare Dorpsraadvergadering van 24 januari g 1. Opening 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d. 22 november 2004 De megafoon werkt niet meer naar behoren. Er wordt besloten om deze van de hand te doen. 3. Notulen dorpsradenoverleg d.d. 6 december 2004 Veld Oostenrijk is geen belemmering voor woningbouw in Castenray. In het dorp is echter een ander bedrijf dat wel een belemmering oplevert. 4. Ingekomen stukken en mededelingen a) Service winkel; Louis heeft alle stukken m.b.t. de service winkel overgedragen aan het bestuur van De Wis. b) Kern met pit; De Dorpraad zal De Wis hierover tippen. c) Kermis; Bij de bijeenkomst m.b.t. de kermis is verzocht om voor het begin van de kermis eerst het gras te maaien. Tevens is er afgesproken dat voor de opening van de kermis de Dorpsraad de attracties zal controleren op o.a. toonbaarheid. d) Verkeersremmers Horsterweg; De Dorpsraad heeft de gemeente gevraagd om verkeersremmers te gaan plaatsen. Deze zullen op korte termijn geplaatst gaan worden. e) Verlichting Tunnelweg; Er mogen nog steeds enkele lantaarnpalen geplaatst worden. f) Komgebeuren; Ben wil op korte termijn enkele personen aan de Lollebeekweg benaderen om hun licht over aanpassingen aan de Lollebeekweg te laten schijnen. Het is onze opzet om dit tegelijk met de reconstructie van de kom (begin 2006) te laten realiseren. Het is noodzaak om voor de vacantie ons plan bij de gemeente in te dienen. g) Woningbouw; Gemeente Venray, Wonen Venray en de Dorpsraad treden op korte termijn in overleg met elkaar. Zoals het er nu naar uit ziet zal er op korte termijn ingeschreven kunnen worden. Personen die vorig jaar hebben aangegeven te willen gaan bouwen (en dit nu nog steeds willen) moeten zich ook inschrijven. Inwoners van Castenray hebben voorrang. 5. Verslag commissies en werkgroepen a) Diepeling; Burgemeester en wethouders hebben hun voorkeur uitgesproken voor natuur met beperkte vorm van recreatie (wandelen en fietsen). Dit zal echter ook nog in de commissie besproken moeten worden. b) @lle dorpen digit@@l; Er is grote belangstelling vanuit de gemeenschap. Ruim 20 personen hebben zich opgegeven (voor 17 verenigingen). Het aantal (nieuwe) bezoekers van de site groeit elke maand met 50%. c) DOP; Maandag 31 januari is de bijeenkomst met de gemeente. Er is afgesproken om de DOP in het dorp los te verspreiden van de Schans. 6. Rondvraag Het is niet de opzet dat buitendorpse verenigingen een leden wervend stuk plaatsen in de Schans. Verder is het ook niet de bedoeling om gratis commerciële stukjes onder het mom van verenigingsnieuws te plaatsen. 7. Sluiting O r, i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 15