-7- Beste knuppels en knuppelinnekes, Vastelaovend 2005 zit er wer op. Ut war een geweldig fieëst. Mar dat fieëst heb ik nie gemakt, dat hebben wej same gedoan. Now ut normale léve wer begonne is kan ik allieën nog mar terug kieke op een fantastische periode. Ut ware 5 dolle daage, joa 5. Want ut scholbal op vrejdag telt vur mej ok mit. Dorum woj ik nog een paar minse bedanke, ozze vorst Jac. Den mins stot altied newe ow. Ut bestuur en de road van 11, die er same mit mej un moj fieëst van hebbe gemakt. De jeugdprins, jeugdprinses, jeugdvorst en hun road van 11die er vur gezurgd hebbe dat de kiender van Casele ok un moj fieëst hebbe gehad. Ozze beste knuppel Agnes, die het er op moandag vur gezurgd dat dat ok enne geweldige aovend war. En natuurlijk os boerebruudspaar en gevolg die er op dinsdag enne prachtige aovend van hebbe gemakt en de vastelaovend op un waardige manier hebbe afgeslote. En natuurlijk nie te vergete ozze videoman, Piet en Gon Arts die dit wer allemaol op de gevoelige band hebbe vast gelegd. Leo H. ok nog vur de gevoelige pietjes. En as latste, mar zeker ut belangriekste, alle minse van Casele die same mit elkaar op un geweldige manier van dizze vastelaovend ok wer un prachtig fieëst hebbe gemakt dat ik noeët mer zal vergaete. Minse bedankt, ut war moj. As sjofeur goj ik now wer op de bluumkes lette, mar as prins heb ik ze same mit ollie buute gezatte. Har Cremers Afscheid nemen is rnet dankbare hazzden meedragen al wat herinnenng waard is. Intens bedroefd om dit afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van ozze va en lieve opa echtgenoot van Trui Cremers-Wismans Wij zullen hem missen. Hij overleed gesterkt door het H. Sacrament der zieken in de leeftijd van 86 jaar. Oirlo, Elly en Theo Merselo, Zus en Hay Mierlo, Martha en Piet Geysteren, Carolien en Peet Zeilberg, Ans en Fred Castenray, Gerrit en May Overloon, Maria en Henk Vierlingsbeek, Hennie en Gerard Neer, Trudy en Har Castenray, Sjaak en Belinda en opa's kleinkinderen Venray, 7 februari 2005 Het Schuttersveld flat 65, 5801 EK Venray Wij hebben ozze va voor het laatst in ons midden tijdens de crematiedienst op vrijdag 11 februari 2005 om 11.00 uur in het crematorium Berkendonk, Meanderlaan 1 te Helmond-Brouwhuis. In de avondwake van donderdag 10 februari a.s. om 19-00 uur in de parochiekerk van de H. Matthias te Castenray, zullen wij ozze va bijzonder gedenken. Ozze va is thuis, waar u donderdag van 14.00 tot 16.00 uur en van 17-30 tot 18.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor beide diensten. In plaats van bloemen wordt een donatie voor de kankerbestrijding op prijs gesteld. Hiervoor zijn collectebussen aanwezig.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 7