Foto's van alle carnavalsactiviteiten! biljartclub CV "De Schanseknuppels" kijkt terug op een fantastische carnaval, waarbij het ene hoogtepunt het andere overtrof. Het was volop genieten en niet alleen van het mooie weer. En nu de carnaval is afgelopen, is het tijd voor de napret op basis van de vele foto's, die door hoffotograaf Leo Hendrikx zijn gemaakt. Ook dit jaar, heeft Leo van alle carnavalsactiviteiten een groot aantal foto's gemaakt. Of het nou ging om de start van het carnavalsseizoen met het verlovingsbal, het uitkomen van prins Sander dun Urste of prinses jeugdprins Bram en jeugdprinses Maartje, de recepties van deze hoogheden, de bonte zittingsavonden of het Aide Wieverbal, alles werd op de gevoelige (digitale) plaat vastgelegd. En natuurlijk gold dat ook voor het schoolbal, de prachtige optocht, de uitreiking van de Beste Knuppel, het kleinste knuppelke, het kienderbal en de boerenbruiloft. Alles ligt vast. En wilt u het allemaal nog een keer (of heel vaak) op uw gemak nakijken, dan kan dat natuurlijk. Alle foto's liggen bij Café De Koster en kunnen daar ook worden bekeken en apart worden bijbesteld. U krijgt dan de foto's op de 'ouderwetse' manier afgedrukt op fotopapier. Maar er is ook een mogelijkheid om een cd-rom met alle foto's (zo'n kleine 1000 stuks) van alle activiteiten te bestellen. Die mogelijkheid bestaat alleen wanneer daar voldoende belangstelling (vanwege kopierecht) voor bestaat. De prijs van een cd-rom bedraagt 25,-. De cd-rom kunt u bestellen bij Leo, telefoon 571012 of per e-mail: leohendrikx@planet.nl U hoeft niet persé de hele cd-rom te bestellen, maar kunt ook een aantal foto's uitzoeken. Die moeten dan apart op het bestelformulier worden vermeld. Deze foto's kosten 0,50 per stuk (excl.cd-rom). Een voorproefje van de foto's treft u nu aan op de website van ons dorp: http://castenray.dorpenvenray.nl vrij 25 feb din 22 feb don 24 feb don 24 feb vrij 25 feb din 22 feb din 22 feb din 22 feb PROGRAMMA: De Ketsers A De Ketsers C1 Boems Jeu 1 De Ketsers D De Reulsberg - Boems jeu - Swolgen - De Ketsers C2 - 't Hukske - De Ketsers E Hegelsom 1 - Castenray 1 Kemphaan 5 - Castenray 2 Ysselsteyn 5 - Castenray 3 de Ketsers A - be Vors PROGRAMMA OUDERENBILJART: UITSLAGEN: 4 Jules Hoeymakers 17 brt 5,06

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 5