_8- Attentie, attentie, attentie touw en 1/éréniging Qasteitray verenigingen Vrouwen Vereniging Castenray Vrouwen Vereniging Castenray: Woensdag 16 februari Donordonatie. Aan alle inwoners van Castenray 13 maart Vlooienmarkt Stichting Jeugdwerk Castenray Hierbij delen wij jullie mede, dat wij per 1 januari 2005 onder Zij-actief Roermond uit zijn. Wij gaan zelfstandig verder als: Samen met onze leden hebben wij het volste vertrouwen in de toekomst van onze vereniging. Het secretariaat blijft ongewijzigd: Tiny Arts, Leikeswei 2 1811 BJ Castenray Tel.: 571911 Namens Voorzitster Franzis Classens en Bestuursleden, Op woensdag 16 februari a.s. komt Bert Muitjens van Vie-Curie uit Venlo ons alles vertellen over donordonatie met behulp van Beemer uitleg. Ook via een videofilm zullen we meer te weten komen over dit gevoelige onderwerp. Misschien gaan we zelf wel heel anders denken over de noodzaak van het doneren van organen. Is je interesse gewekt, kom dan op 16 februari naar de Wis. Aanvang: 20.00 uur. Op zondag 13 maart a.s. houden wij weer onze vlooienmarkt in de Wis. Onze vraag aan alle dorpsgenoten is om alvast op zolder, in de garage of in de schuur op zoek te gaan naar bruikbare spullen. De bestuursleden zullen de spullen vanaf donderdag 10 maart op komen halen. Tevens vragen wij leden om ons op zaterdag 12 maart en/of op zondag 13 maart te komen helpen. Je kunt je opgeven bij een van de bestuursleden. Groetjes, het Bestuur. Zaterdag 19 febr. Kienen: Je kunt je opgeven t/m 16 febr.(dus niet meer na deze datum En het kost €2,-. Noteer de volgende data als vast op de kalender: 5 maart: Film 19 maart: Doet ie 't of doet ie 't niet 2 april: 16 april: Boer en piloot je leest binnenkort wel wanneer je je voor deze activiteiten op kunt geven en wat ze gaan kosten.)

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 8