8 Gevonden voorwerpen Uitreiking Beste Knuppel Vervolgpagina korfbal Na een rust met veel tactische tips kwamen de speelsters van SVOC met goede moed het veld weer op. Snel maakte ze dan ook de gelijkmaker 3-3. Dit doelpunt kwam op naam van Sanne Wennekers die de bal er van een grote afstand prachtig in schoot. In de tweede helft bleef het gelijk op gaan. Het werd eerst 3-4 voor de Merels. Toen 4-4 door middel van een mooi afgemaakte kleine kans van Ellen Geerets. De Merels kwam weer op voorsprong 4-5, maar wederom trokken we de stand gelijk naar 5 5, het was weer een schot van Sanne Wennekers. In de slotfase van de wedstrijd kwamen de Merels toch weer op voorsprong 5-6. Dit konden we niet laten gebeurenEllen Geerets wachtte tot de laatste minuut en toen schoot ze de bal van een grote afstand in de korf! Dit was een hele opluchting voor de dames van SVOC die hard gewerkt hadden en erg tevreden waren met het gelijkspel. Nu eerst flink carnaval vieren en dan mogen we weer naar Munstergeleen... hopelijk kennen we nu de weg! Op ut aide wieverbal was de wisselbeker nie aanwezig. Ties Dinghs zei dat ie umgesmolte was en nor Afrika is gestuurt. Mar dat klopt nie. Vurrig jaor hebbe de winnaars dizze beker ien de Wis laote staon. Zej vonde um bliekbaar nie belangriek genog en zien zonder beker nor huus gegaon. De winnaars waren echter nie Ut Caseis Kwartet mar de Straot met spiegelbeeld. Wej wille dizze wisselbekker terug geve aan de carnavalsvereniging zodat dizze toch nog aan de nijje winnaar uutgereikt kan wure. De Straot mot als boete 10 munte betale aan de carnavalsveriëniging welke dan an de winnaars van 2005 overhandigd kunne werre, same mit de wisselbeker. De ierlijke vienders. Aanstaande maandag ontvangt Agnes Kuypers namens peuterspeelzaal 't Stekske de beste knuppel. Wij vinden dit een mooi gebaar en willen hierbij alle betrokkenen: oprichters, (oud) leidsters, (oud) bestuursleden en iedereen die zich op de een of andere manier voor de peuterspeelzaal heeft ingezet uitnodigen op deze fantastische avond. Deze avond begint om 20.11 uur in gemeenschapshuis de Wis. Tot dan, Bestuur Leidsters Peuterspeelzaal 't Stekske c

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 8