HandboosschutteriiDe BatavierenCastenray R.K. Basisschool 'De Stek Castenray Ramp Azië De opbrengst van de Azië-aktie is overgedragen aan Dini Classens, de initiatiefneemster van deze aktie. Zij zal het opgehaalde bedrag storten op giro 555. Hartelijk bedankt voor uw bijdrage. CITO-toets Deze week nemen de jongens en meisjes van groep 8 deel aan de CITO-eindtoets. We wensen ze veel succes. Carnavalsviering Het carnaval staat weer voor de deur. Op school wordt dit gevierd op vrijdag 4 februari a.s. van 10.00 - 14.00 uur. Let op: de schooltijden zijn anders We gaan er weer samen voor zorgen dat het een spetterend carnavalsfeest wordt. Van 10.00 - 12.00 uur is het feest op school. Van 12.00 - 14.00 uur vieren we carnaval in 'De Wis'. Tussen de middag krijgen de kinderen een lunch aangeboden door carnavalsvereniging 'De Schanseknuppels' Om 9.45 uur en om 14.00 uur wordt er die dag gebrigadierd. Het is de bedoeling dat de leerlingen deze dag ook niet eerder naar school komen; om 10.00 uur kunnen ze naar binnen. Voorjaarsvakantie Aansluitend aan de carnavalsviering hebben de leerlingen vankantie. Maandag 14 februari wordt iedereen weer op school verwacht. We wensen iedereen een gezellige carnaval en een fijne vakantie. Luizencontrole Maandag 14 februari zullen de ouders van het Tuizenteam' iedereen controleren op hoofdluis. Wilt u er svp voor zorgen dat uw kind deze dag geen gel in het haar heeft, en een kapsel heeft dat snel en goed controleren mogelijk maakt. Dank u. Team bs De Stek o Donderdag 10 februari is er weer een extra trainingsavond met Willem Teil Oirlo op de banen van Willem Teil Oirlo, deze training begint om 20.00 uur, schutters maak zoveel mogelijk gebruik van deze training. Toernooi Neerlandia Ba kei. Zaterdag 12 februari nemen wij deel aan het toernooi van Neerlandia Bakel, de wedstrijdcommis sie rekent op u deelnamen. Wij vertrekken om 17.15 uur. De 6e ronde van de 25 meter 1 pijl regio competitie wordt verschoten op vrijdag 18 en zater dag 19 februari

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 5