Boerebrulluft 2005 zdn LAAT BH UWVPDRIET ONZE ZORG EEN1 rts -22- Zaterdag 15 januari op de receptie van Prins Sander hebben jullie kennis kunnen maken met het bonte gezelschap van de Boerebruiloft. Hier volgen de namen van het hele gezelschap. Bruidspaar Wiel van Mazerenboerke ziene Har en Anny van Swaens Willem. Angelique van Kockerse Jer zien Nel en Huub van krante Drieka Ceremonie meester Thijs van Buffelo Harrie en van Nellie van Kanters Vlierdense Graad Ambtenaar Ouders Ouders Sepp van Sjaan ziene Hay en van Nelly van dun Kroënenberg Piet van Engelen Petran ziene Louis en van Denen Nelke Lea van Mart van Driekske en Ria Schraven Jan van.Paulze Ties ziene Sjang en Dien vanVissers Drieske Mie van Sanders ziene Tei en Mina uut ut Pielreuzeriek Peettante Peetoom Getuigen Nell van van Deeles Hay en Voeste Riek Ties van Dinghs Ties zienen Teng en van den Beukes Mia. Martien van Duykers Teng ziene Piet en Anneke van de Ven. Gerrie van Fleurkes Toon ziene Teng en Gien van Hannes Jansse Suikertante Suikeroom Cowgirl Anjo van kogels Ben en Nellie van brood Cueb Sigaren Hay van Boonen Thei en Mia van Francken Driek uut de Hegelsom Petra van Spreeuwenbergs jeu en van klompe Nelke en Mia zinne Grad. Met dit bonte gezelschap gaan we er een fantastisch feest van maken, en dat ook nog eens met een "snuifje" country. Dat mogen jullie niet missen. Tot dinsdag 8 februari in de Schanseschop. Vastelaovend samen!! begrafenis en crematie onderneming Ir. Marijlcestraat Ia 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 5961AJ Horst telefoon 077 398 70 99 Wij Zijn cfag en nacht bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 22