^erverenfo, -16- R.K. Basisschool 'De Stek' Cr (r\ w /-x x Castenray Notulen: ouderraadvergadering 18 januari 2005 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 13 december jl. - Notulen zijn akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Notulen GMR ontvangen. - Uitnodiging receptie prins ontvangen. - Bij aanmelding van nieuwe leerlingen op de basisschool, wordt de schoolgids meegegeven. Daarin staat alle informatie m.b.t. de OV (oudervereniging). De ouders krijgen dan ook een brief m.b.t. het lidmaatschap van de OV. 4. Algemene punten: - MR verslag Er heeft geen MR-vergadering plaatsgevonden. - De SPOV heeft aan de ouders van de basisscholen een brief geschreven over Visienota 2015 dd 13 januari 2005. De brief is heel onduidelijk voor ouders uit de kerkdorpen. Dionne koppelt dit terug. De MR volgt de verdere gang van zaken. - Nabespreking Kerstviering Het was een gezellige ochtend. Er liggen foto's tijdens de oudergesprekken ter inzage en kunnen dan besteld worden. Er kunnen geen foto's gemaakt worden door individuele ouders. Een aantal ouders zou graag de viering bijwonen, maar helaas is dit, wegens plaatsgebrek, onmogelijk. - Carnaval Kinderen komen om 12.15 u. aan bij de Wis. Muziek: Wim Baltussen. Lunch: er worden weer broodjes knak aangeboden. Henny, Elly B, Elly P, Ria, Maria C, Maria S, Marjo helpen mee. leder neemt een aantal tafels onder zijn hoede. Groep 8 kan meehelpen met het opruimen van de stoelen. Einde: 14.00 u. De brigadiers zijn al benaderd. Na afloop evt. napraten bij de Koster. Het is nog onzeker of de jeugdraad vrij krijgt van school om het carnavalsbal van 'De Stek' bij te wonen. 5. Punten onderwijsteam: Dionne werkt nu ook in Ysselsteyn. Ze werkt volgens een wisselend rooster, waarbij ze probeert iedereen regelmatig te zien. Mariet Bakker neemt een aantal taken over 6. Rondvraag met team - Schoolenquête: er wordt aan gewerkt. Deze zal na de carnaval plaatsvinden. - De school kan hulp vragen bij het controleren van teksten voor de website. - Laatste schooldag: tijden nog niet bekend. 7. Algemene punten zonder team - Draaiboek intocht: Dit is aangepast waar nodig. De nieuwe actielijst komt in oktober. - Castenray digitaal: De Stek gaat een website op Castenray Digitaal plaatsen. De school kiest voor het professionele pakket. De ouderraad kiest ervoor om geen eigen website te nemen. Algemene informatie m.b.t. de OV komt op de site van de school. - Ouderpanel: De OR is van mening dat in Castenray hier geen behoefte aan is omdat we een grote ouderraad hebben ten opzichte van andere scholen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 16