-10- Beste Tennisvrienden. Secretariaat: B. Raaijmakers Horsterweg 32 5811 AC Castenray. Telefoon 0478-531985 Banknr. 13.87.93.166 Wat staat er op de rol: Woningbouw staat momenteel hoog op de agenda en er wordt overleg gevoerd met diverse partners om te komen tot invulling van het plan Rietweg-Noord. Nieuwe uitbreidingslocaties zijn voorgesteld en worden meegenomen in de Commissie Woningbouw Kerkdorpen (CWK). De dorpsraad en de gemeente Venray voeren momenteel overleg over het Dorpsomgevingsplan ruimtelijke visie voor Castenray. Hierop volgend zal een openbare bijeenkomst plaatsvinden voor alle inwoners. Informatie en inbreng zijn hierbij mogelijk. Binnenkort zal de gemeente Venray aan de Horsterweg Noordzijde (komingang) snelheidsremmende maatregelen nemen door het plaatsen van verkeersgeleiders. Hierdoor ontstaat een sluis waarbij verkeer uit het dorp richting Venray voorrang heeft ten opzichte van binnenkomend verkeer. De dorpsraad start in samenwerking met de gemeente Venray de voorbereiding/planning om te komen tot de herinrichting van de Kom, herinrichting Lollebeekweg, inrichting 30km zones in de woonstraten, openbare verlichting. Uitvoeringsplanning is 2006. Zoals u kunt lezen is er volop activiteit, ook al is dit vaak achter de schermen. Heeft dit artikel uw interesse gewekt en wilt u actief meewerken en meedenken over uw dorp Castenray; neem dan vrijblijvend contact op met het secretariaat. Wij houden u op de hoogte van de toekomstontwikkelingen. Op maandag 28 feb.is de jaarvergadering Deze vindt plaats in "De Linde"in Oirlo Houd deze datum vrij en kom met zoveel mogelijk naar deze belangrijke vergadering. De aanvang is om 20.30 uur i.p.v. 20.00 uur. Jij bent er natuurlijk ook Agenda volgt nog. Ook dit jaar willen we weer meedoen met de dorpencompetitie. We moeten daar onze goede prestatie van vorig jaar verdedigen. Deze week krijg je hier een aanmeldingsformulier voor in de brievenbus. Deze maand word ook weer de contributie afgeschreven. TENNfcCLUB "OlRLD-CASTENRAY"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 10