-5 Gewijzigde openingstijden tijdens Carnaval Maandag 7 februari - Onze kantoren zijn gesloten Dinsdag 8 februari - Kantoor Venray is geopend van 10.00 - 13.00 uur. - De kantoren te Leunen, Wanssum en Ysselsteyn zijn gesloten. Voor sealbagstorters - In Venray wordt de sealbagautomaat op dinsdag niet geleegd - De sealbagautomaten in Leunen, Wanssum en Ysselsteyn worden op maandag en dinsdag niet geleegd. Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Aan prins Sander en zijn gevolg. Sander zijn knuppeltje is sinds vrijdag een stukje korter geworden. Dit kan natuurlijk opgelost worden, echter hebben wij wat eisen. Wat is er namelijk aan de hand. Tijdens de bonte avond was het weer loterij (kloterij). Wij dachten dat we door het kopen van een compleet bonnenblok gegarandeerd prijs zouden hebben. Niet dus. Toen we verhaal gingen halen bij Arie S. mochten we de koffer met loten niet inzien. Dit doet ons vermoeden dat onze loten niet meegedaan hebben in de loterij. Omdat een foutje altijd gemaakt kan worden beschuldigen wij niemand, maar er moet nog wel over gesproken worden. Deze onderhandelingen zullen tijdens het "aid wieverbal" plaats moeten vinden. Hier alvast onze eisen (in ruil voor de "halve" knuppel): 135,- (kosten voor het kopen van de loten); 2. Het halve varken wat we misgelopen zijn; 3. Een blad bier voor de moeite (gewoon in glazen want het konden wel eens lange onderhandelingen worden). Gegroet, de Daltons Ps. Indien we er niet uitkomen zullen wij, de Daltons, gepaste actie ondernemen!Jullie weten waartoe de Daltons in staat zijn

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 5