-3- Vrouwen Vereniging Castenray. SVOC '01 Jeuedvoetbal Rabobank Woensdag 26 januari Jaarvergadering. Vanavond vindt onze jaarvergadering plaats. We beginnen om 19.00 uur met een H.Mis, die opgeluisterd zal worden door ons dameskoor. Daarna volgen we het programma in de Wis. Wat er op de agenda staat is inmiddels wel bekend. Ook wordt er op deze avond het nieuwe logo van onze vereniging gepresenteerd. We hopen dat de leden zich hierin kunnen vinden.Wij vinden het logo zeer veijongend! Nieuwsgierig geworden? Dan is er maar een oplossing: "Komen dus vanavond Na het officiële gedeelte en de pauze gaan we gezellig kienen. ff Marianne Driessen is vanavond ook aanwezig. Zij zal ons voorbeelden tonen van de sieraden die we op 2 maart a.s. op de knutselavond kunnen maken. Alles bij elkaar genomen zijn er reden genoeg om deze jaarvergadering niet over te slaan! Dus, tot vanavond. Groetjes, het Bestuur. Uitslagen Zaterdag 22 januari: VW '03 A-2 -SVOC'01 A-l Leunen B-2 - SVOC '01 B-l Leunen C-l -SVOC'01 C-l Competitieprogramma Zaterdag 29 januari: 59484 SVOC'01 A-l -Volharding A-2 60418 SVOC'01 B-l -Irene Spel. B-3 61504 SVOC'01 C-l -Hegelsom C-l Uitslag: afgelast 6-1 5-1 Aanvang: 15:00u 14:00u 13:00u Vertrek Wilt u zich legitimeren? Deze vraag kan gesteld worden als u bij onze bank binnenkomt. Wij begrijpen dat dat soms vreemd kan zijn, zeker als u al jarenlang klant bent bij onze bank. De Europese en Nederlandse wetgeving is op het gebied van identificatie/legitimatie steeds verder aangescherpt. Er zijn steeds meer regels bij gekomen waaraan ook wij ons moeten houden. Met name het witwassen van geld en fraude met rekeninggebruik zijn aanleiding voor aanscherping van de regels. De Nederlandsche Bank schrijft banken een aantal te nemen maatregelen voor. Een van de maatregelen is identificatie van de klant. Daarom kan het voorkomen dat u gevraagd wordt een geldig legitimatiebewijs te tonen bij bepaalde transacties. U kunt zich namelijk wel voorstellen dat onze medewerkers niet alle klanten persoonlijk kennen. Uiteraard is dit ook voor uw eigen veiligheid tegen fraude. Verder dienen we van elke klant een kopie van het legitimatiebewijs te bewaren. Geldige legitimatiebewijzen zijn: Paspoort, Rijbewijs en Nederlandse Identiteitskaart Wij vragen uw medewerking bij naleving van de regels Rabobank Venray Meerlo-Wanssum JtQREBdL m.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 3