Aanvang 20.11 uur. w Der bëgint links en rechts al flink wat leve ien de brouwerij te komme want iederieën wii goed verklèd op ut ald-wieverbal komme. Dat kumt umdat ok dit jaor wer de "alde-wiever wisselcup" wert lutgereikt an de mo-jsf verklèdde ieënlingduo of groep, Zurg d'r wel vur dat ge vur 21.30 uur ien de zaal ziet, want anders wurde nie mitgenome ien de priesuutreiking, die um 22,30 uur is! Zet 28 jannewarie mar vast in owwe agenda en kom ök naor ut ald-wieverbai dan kunde ut aollemaol zellef mitmake, ut ald-wieverbal promotieteam -16- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Ramp Azië Op school staat een inzamelingsbus waarin de envelop (die huis aan huis bezorgd is) gedeponeerd kan worden. U of uw kind kan hierin een bijdrage deponeren tot vrijdag 28 januari. Dan zal de opbrengst worden gestort op giro 555. Rapporten en ouderqesprekken Afgelopen week zijn de rapporten uitgedeeld. Ook de kleuters hebben (voor het eerst) een rapport ontvangen in de vorm van een verslagboekje. Nadat u het rapport/verslagboekje heeft gelezen en ondertekend, ontvangen we dit weer graag terug op school. Woensdag 26 en donderdag 27 januari zijn de 10-minutengesprekken. U ontvangt hiervoor een uitnodiging met datum en tijd. Foto's kerstviering Tijdens de kerstviering zijn door een ouder van de ouderraad een aantal foto's gemaakt. Deze liggen tijdens de 10-minutengesprekken ter inzage op de tafel in de handenarbeidruimte. Desgewenst kunt u hier een of meerdere foto's van bestellen; er ligt een intekenlijst bij. Team bs De Stek Oberen in de Wis De ouders verzorgers van onze school zijn weer aan de beurt om te oberen in 'De Wis', en wel op zaterdagavond 22-01-2005 tijdens de buutavond. De ouders van de volgende kinderen zijn aan de beurt: Eddie Arts Jeroen Janssen Nico Baltussen Karlijn Theeuwen Mitchell Bartels Bram Tacken Kai Cremers Nieke Dinghs Marloes Jacobs We willen u verzoeken om 19.00 uur aanwezig te zijn. Wanneer u niet kunt deze avond, wilt u dan zo vriendelijk zijn en zelf voor vervanging zorgen. Alvast bedankt voor uw hulp. Ouderraad bs De Stek. ALD-WIEVERBAL vriidaa 28 iannewarie

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 16