Verhuisbericht -11- Notulen openbare Dorpsraadvergadering van 22 november 1. Opening 2. Notulen openbare Dorpsraadvergadering d.d. 25 oktober 2004 Er zijn geen op of aanmerkingen 3. Notulen Dorpsradenoverleg d.d. 1 november 2004 De notulen zijn helaas nog niet ontvangen. 4. Dorp omgevings plan De gemeente is tevreden over het door ons ingediende plan en zal dit in haar plannen verwerken. Op 20 december 2004 zal zij deze plannen in een besloten overleg met de Dorpsraad behandelen. 6. Ingekomen stukken en mededelingen a) we hebben geen schrijven ontvangen betreffende het verzamelen van kerstbomen. b) Louis heeft aangifte gedaan bij de politie voor de vernielingen die gepleegd zijn bij de JOP plek. Er komt wederom een stukje in de Schans. Wellicht dat we de blokhut toch moeten laten verwijderen. c) komende woensdag is er een bespreking bij de gemeente over de kwaliteit van de kermis. d) we hopen dat de kerstboom op 11 december geplaatst kan worden anders is het plezier van korte duur. Er zijn inmiddels ook weer voldoende (reserve) lampen. Op 8 januari zal de boom weer opgeruimd worden. 5. Verslag commissies en werkgroepen a) CWK; op 16 december is er weer een bijeenkomst. b) Monument gedeporteerden; Het is een mooie, sfeervolle dag geweest. c) @lle dorpen digit@@l; we hebben allemaal de voorlopige versie van de site kunnen bezoeken. Het ziet er erg goed uit. De stichting CAI heeft de subsidie definitief geregeld. Zij willen wel verzekerd zijn van continuïteit. 7 Rondvraag De Schans in benadert door de Basisschool om samen een copieerapparaat aan te schaffen dit zal in 2005 geëffectueerd gaan worden. Louis heeft een schrijven gekregen van de gemeente over plannen voor service winkels. Wellicht is dit iets voor de Wis. Tot slot bedankt de voorzitter Robert Cox voor zijn inzet tijdens zijn 10 jarig lidmaatschap van de Dorpsraad. Louis vraagt Robert wel om het speelveldje te blijven "bewaken". Robert geeft aan dat hij zich graag heeft ingezet voor de Dorpsraad. Een vervanger voor Robert is welkom. 8) Sluiting Met ingang van 17 januari ben ik Henk Classens (Horsterweg 41) verhuisd. Ik woon nu in mijn eigen appartement. Mijn adres: Herman Gorterstraat 16 5921 AH Blerick. 2004

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 11