Tenslotte verzorgt Agnes al weer ruim een jaar mef enkele andere dames al het bloemschikwerk voor de kerk. Hierdoor ziet het er bij alle gelegenheden netjes en verzorgd uit. AGNES NAMENS DE CASTENRAYSE GEMEENSCHAP VAN HARTELIJK GEFELICITEERD Geachte lezer, In de vorige schans heeft u reeds de orde van verdienste aangetroffen. Dit betrof echter een (concept)tekst waarop nog een aantal aanpassingen noodzakelijk bleken. Vandaar dat deze is aangepast en nogmaals is gepubliceerd. Onze excuses hiervoor. Bestuur C.V. De Schanseknuppels Donderdagmorgen jl. zijn alle leerlingen weer door twee ouders van ons luizenteam gecontroleerd, die we hiervoor hartelijk bedanken. Gelukkig zijn we nog steeds luizenvrij. Wel willen we u nogmaals vragen ervoor te zorgen dat uw kind, op dagen dat er luizencontrole is, geen gel in het haar heeft en een kapsel heeft dat controle mogelijk maakt. Deze en/of volgende week zal er in alle groepen aandacht worden besteed aan de ramp in Azië. Op school staat een inzamelingsbus waarin de envelop (die huis aan huis bezorgd is) gedeponeerd kan worden. Juffrouw Dini is gelukkig voldoende hersteld om haar werk te hervatten. Met ingang van maandag 10 januari is ze weer gestart in groep 3/4. De ouders verzorgers van onze school zijn weer aan de beurt om te oberen in 'De Wis', en wel op zaterdagavond 22-01-2005 tijdens de buutavond. De ouders van de volgende kinderen zijn aan de beurt: Eddie Arts Jeroen Janssen Nico Baltussen Karlijn Theeuwen Mitchell Bartels Bram Tacken Kai Cremers Nieke Dinghs Marloes Jacobs We willen u verzoeken om 19.00 uur aanwezig te zijn. Wanneer u niet kunt deze avond, wilt u dan zo vriendelijk zijn en zelf voor vervanging zorgen. Alvast bedankt voor uw hulp. Ouderraad bs De Stek. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Luizencontrole Ramp Azië Groep 3/4 Oberen in de Wis Team BS De Stek

Castenrays dorpsblad De Schans | 2005 | | pagina 11