-21 Verbouwingsactiviteiten. Er is goed nieuws te vertellen. Op donderdag 23 december ontving ik een telefoontje van onze architect dat de bouwplannen, zoals die aan jullie is gepresenteerd via de schetstekening die opgehangen is in De Wis, door de welstandscommissie is gekomen. Dit is natuurlijk goed nieuws en de eerste hindernis is hiermee behaald. Hierdoor kunnen wij nu ook meer gericht gaan werken met het opzetten van een activiteitenplan. Wat o.a. inhoud: Berekeningen laten maken over wat het een en ander gaat kosten. Opstellen van een lijst om fondsen te gaan werven. Wie komt in aanmerking, met welk doel gaan wij ze benaderen enz. Activiteiten zelf opzetten en ontwikkelen om tot extra baten te komen. Onze eigen verenigingen en alle geïnteresseerde inwoners interviewen om zo hun meningen en suggesties te pijlen en deze mee te nemen in dit plan. Ook gaan we de gemeente, o.a. via afdeling welzijn en de wethouder, benaderen om ook daar de nodige gelden voor dit project te krijgen. En in een later stadium, uitzoeken wat voor bouwactiviteiten wij als dorp zelf kunnen uitvoeren en hier hulp voor gaan werven. Want wij weten een ding zeker Zonder jullie hulp gaat dit project niet lukken. In januari 2005 komt hiervoor de al eerder aangestelde bouwcommissie en het bestuur van het gemeenschapshuis bij elkaar om het een en ander te gaan voorbereiden. Voor hen ligt hier een grote kluif klaar. Maar ik heb alle leden nog onlangs gesproken en ze hebben mij meegedeeld dat ze er zin in hebben. Namens de beide commissies: Bert Arts. STICHTING JEUGD- EN GEMEENSCHAPSHUIS "DE WIS"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 21