Ouderenvereniging want Acties in voorverkoop! SaWeCo Boerenbond Mgr. Aertsstraat 33 S866 BG Swolgen Oproep Tupperware party met demonstratie Op 5 jan. woensdagavond 2005, is er een party in de kantine van Jan Classens Roffert 8. Heeft u interesse hiervoor, of gezellig erbij zitten, dat kan geef dit dan wel even door en bel Diny Classens, tel: 571427. Dit i.v.m. hoe groot de groep wordt. De hele maand januari is een attentiemaand van Tupperware met vele aanbiedingen en gigantische kortingen. Tevens wordt er gedemonstreerd hoe je kunt koken in de magnetron zoals b.v. schotels, vlees, pasta enz. Dat kun je dan allemaal zien. Heb je ook nog wat spullen die kapot zijn, neem ze dan mee en krijg je er waarschijnlijk nieuwe voor terug. Is dit wat voor u, vriendin, kennis, of buurvrouw, kom gerust en bel 571427. Dus tot 5 jan. 20.00 uur bij J. Classens Roffert 8 in de kantine. De koffie staat klaar. Tot dan! Groetjes Diny K.B.O. Castenray Senioren Expo 2005 Van 18 t.m. 23 januari 2005 a.s. wordt er een senioren expo gehouden in het Koningshof te Veldhoven, deze keer worden er twee Limburgse dagen gehouden en wel op vrijdag 21 en op zaterdag 22 januari. Bij de Nestor is een folder bijgevoegd waarmee U korting op de entree krijgt. De afdeling Oirlo gaat met een bus en ook van onze afdeling kan men hiervan gebruik maken, ook kan men op eigen gelegenheid hier naar toe gaan, heeft U zin om met de bus mee te reizen, deze gaat op vrijdag 21 januari, de onkosten bedragen, entree en vervoer 12.50. U kunt U opgeven voor deelname met de bus t.m. 2 januari a.s. bij Nel Cox, Pastoor Verheggenstraat 1 met betaling van de onkosten. De Ouderenbond wenst iedereen Fijne Kerstdagen en een 2elukkis en gezond 2005. bestel 3wol0

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 6