6A Swinklins Christmas- Kerstconcert 2004 schuiver van Emiel de 3-1 als gevolg. Hiernalé-ëeg het derd nog een goede kans op de 3-2 maar Emiel zag de mee opgekomen Jos niet en schoot de bal bij de keeper in de handen. Hierdoor was Irene wakker geschud en gaf wat meer gas wat als snel tot 5-1 leidde. Het derd bleef toch lekker voetballen en een pass van Bart Joosten bij Thijs op de stropdas zorgde ervoor dat Thijs (met rechts nog wel) de keeper in de lange hoek veraste en de 5-2 was een feit. De wedstrijd was echter gespeeld en een paar foutjes achterin werden handig afgestraft. Het laatste wapenfeit was nog een puike actie van Luc die Emiel vrij voor de goal liet scoren. Leuke wedstrijd maar hier viel voor het derd niet meer te halen. Nu uitrusten in de winterstop. Swolgense Boys - S.V.O.C.-B 5-2 In de eerste helft had S.V.O.C. het betere van het spel. Een 1-0 achterstand werd knap omgezet in een 1 -2 voorsprong. Swolgen trok nog voor rust de stand weer gelijk. Na rust liepen de combinaties aan Swolgense kant wat beter en de score werd enigszins geflatteerd opgevoerd naar 5-2. S.V.O.C. kreeg ook mogelijkheden maar wist niet meer te scoren. Doelpunten: Theo Hellegers en Ronald Kunen. Het Kerstconcert 2004 zit er weer op en we mogen niet ontevreden zijn over het verloop. Het totaal droeg zeer zeker bij aan het verhogen van de kerstsfeer en het kerstgevoel in onze dorpsgemeenschap en de ten gehore gebrachte muziekstukken werden, gezien de staande ovatie na afloop, zeer gewaardeerd. Met name het slotstuk, 'The Magic of Christmas', dat door alle deelnemers gezamenlijk werd uitgevoerd, bracht de toehoorders (en zeker ook de jongste deelnemers) in vervoering. De Castenrayse muziekgeledingen - Cajeko; het Leerlingenorkest; het Dames- en Herenkoor en de Fanfare Dorpsklank - hebben weer hun beste beentje voor gezet en hadden allemaal een flink aandeel in het programma. Jammer dat we vlak voor het begin te kampen kregen met gedeeltelijke stroomuitval, waardoor de geluidsinstallatie, de beamer en de belichting niet meer werkten. Oorzaak was overbelasting door een schijnwerper die buiten op de gebrandschilderde ramen gericht was. Een goed bedoeld idee, dat helaas niet het gewenste effect had. Gelukkig was het euvel vrij snel verholpen, maar jammer genoeg konden we de voorgeprogrammeerde spotlights, die gericht waren op de harpiste, de lezeres en de solozangeressen tijdens het hele concert niet meer gebruiken. Maar al met al een uitstekend concert, waarbij het Castenrayse muziektalent zich op uitmuntende wijze heeft gepresenteerd. Dat was ook de reactie van de diverse aanwezigen die we om hun mening gevraagd hebben, al vond men het concert van vorig jaar net iets beter. "Het kwam warmer over", zoals iemand zei. We hebben ons oor goed te luisteren gelegd en nemen de opmerkingen mee in de evaluatie. "Goed kan altijd beter", is ook onze mening. Nogmaals willen we allen, die op welke wijze dan ook, aan het concert hun medewerking verleend hebben van harte dank zeggen en ook de toehoorders danken we voor hun aanwezigheid. We hopen dat u ook volgend jaar weer van de partij bent en we zullen er alles aan doen, om wederom een sfeervol en verrassend concert te brengen. Een 'Surprising Christmas' dus. We wensen iedereen heel Fijne Kerstdagen en een Zalig Nieuwjaar! Comité Kerstconcert Castenrav. Wij wensen iedereen een zalig kerstfeest en een gelukkig en vredig nieuwjaar. Bestuur buurtvereniging Casele vur-ut. UI M UI VUR-UUT y U WT V e mE KiG I N <y

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 4