~8~ R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Voorleeskampioen Vrijdag 15 oktober jl. heeft in de speelzaal van de school de finale van de voorleeswedstrijd plaatsgevonden. Tijdens een spannende strijd is Nieke Dinghs uit groep 8 uitgeroepen als voorleeskampioen van basisschool De Stek. De jury die uit alle leerkrachten bestond) had een flinke klus te klaren. Nieke gaat door naar de volgende ronde en zal Castenray vertegenwoordigen in de bibliotheek van Venray. PROFICIAT NIEKE Schoolbowlinqtoernooi Woensdag 26 oktober gaat groep 6, 7 en 8 onze school weer verdedigen tijdens het bowlingtoernooi georganiseerd door Bowling Vereniging Venray. Voor vervoer wordt gezorgd. Consumptie wordt betaald door de ouderraad en entreegeld wordt betaald door de school. U wordt natuurlijk van harte uitgenodigd om te komen aanmoedigen. Jongens en meisjes ZET HEM OP EN VEEEEEEEEL SUCCES. Luizencontrole Maandagmorgen 1 november zal het luizenteam alle leerlingen weer controleren. Excursie groep 7/8 Dinsdag 2 november a.s. brengt groep 7/8 een bezoek aan het Nationaal Oorlogs- en verzetsmuseum in Overloon. Deze excursie staat in het teken van de herdenking van de slag om Overloon en Venray. Wij wensen iedereen een fijne herfstvakantie. Team Bs De Stek Kies Techniek Kies Techniek Kies Techniek De jaarlijkse manifestatie Kies Techniek Venray heeft de tweede plaats behaald bij de KinjerTechniekPries 2004 van 't televisieprogramma Kinjerkraom(Ll). Kies Techniek heeft de prijs, 250 euro te danken aan de samenwerking met Kinjerkraom tijdens de manifestatie in januari dit jaar. Een speciale kinderjury maakte vergezeld van een camerateam van Kinjerkraom, een rondgang langs de deelnemende bedrijven hielden interviews en probeerden de verschillende doe activiteiten uit. Van onze school deden de juryleden Eddie Arts en Bart Classens mee, ook zij wonnen een prijs en wel een mobiele telefoon.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 8