4 CA-S^ -7- Notulen openbare Dorpsraadvergadering van 1 oktober 2004 1 Opening 2 Notulen openbare Dorpsraadvergadering d.d. 28 juni 2004 Er zijn geen op of aanmerkingen 3 Notulen Dorpsradenoverleg d.d. 7 juni 2004 en 5 juli 2004 La ons dorp gaat de actie "Zwerfvuil" niet door. Veel van de geïnteresseerde jongeren hebben op zaterdag andere verplichtingen. 4 Mededelingen en ingekomen stukken a) Bank; De buurt heeft e.e.a. goed geregeld rondom het plaatsen van de bank van de Rabobank b) Kermisactiviteit; Er was enorm veel animo voor de ballonnenwedstrijd. Er kan dus van een succes gesproken worden. c) Herinrichting Lollebeekweg; Het streven zal zijn om de herinrichting tegelijk met de reconstructie van de kom gereed te hebben. d) Woningbouw; Wonen Venray is door de gemeente aangewezen als partner in deze. Dit is niet conform de gemaakte afspraken (vrije sector woningen). Vanuit de gemeente is inmiddels enige actie gewenst is met het ontwikkelen van de nieuwbouwplannen. e) Horsterweg; Deze wordt hermetisch afgesloten voor de diverse werkzaamheden. Helaas zijn de aanwonenden niet geïnformeerd over de onderhoudswerkzaamheden. f) Lampen; In het dorp worden geregeld lampen kapot gereden door vrachtwagens die Castenray gebruiken als ideale aanrijroute voor een laad/los adres elders in de regio. g) De Wis; De voorzitter laat tekeningen zien van de verbouwingsplannen van De Wis. Een compliment is op zijn plaats voor de commissie die e.e.a. voor elkaar krijgt. 5 Verslag commissie en werkgroepen a) Diepeling; Er is een bijeenkomst geweest met Innovatief Platteland met de buurt. Het huidige verhaal was anders als wat de gemeente verteld heeft tijdens de bijeenkomst in Tienray. Er is helaas nog veel onduidelijkheid. Er zal contact gezocht worden met de gemeente. b) Dorp omgevingsplan; De gemeente wil het structuurplan in orde maken. De commissie wordt verzocht om een voorzet te geven. De Dorpsraad kan hier dan verder mee. c) CWK; De provincie stemt niet in met het extra contingent. d) Monument gedeporteerden; Het begin van de bouw is gemaakt. Voor de onthulling is al een heel programma opgezet. e) @lle dorpen digit@@l; Het le ontwerp ziet er geweldig uit. Verder is het gebruiksvriendelijk. De lancering van de site is halverwege november. 6 Rondvraag Robert Cox geeft helaas aan te stoppen met de Dorpsraad per einde van dit jaar. 7 Sluiting

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 7