serveren,p, vb -15- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: Ledenvergadering 22 september 2004 1 Opening Wilbert verwelkomt ongeveer 35 ouders op onze eerste jaarvergadering. 2 Toelichting overgang naar vereniging Wilbert legt uit dat we, op dringend advies van de SPOV, over zijn gegaan van "Ouderraad" naar "Oudervereniging" (een vereniging met volledige rechtsbevoegdheid) We hebben statuten volgens een notariële akte en staan ingeschreven bij de KvK. De statuten en het huishoudelijkreglement worden kort toegelicht. Verder wordt het doel van de oudervereniging besproken. In de praktijk komt dit op de volgende punten neer: klankbord voor ouders en team, activiteiten organiseren en ondersteunende werkzaamheden verrichten. 3 Financieel verslag 2003 en 1e helft 2004 Dit wordt gezamenlijk bekeken en besproken. Met ingang van heden loopt het boekjaar gelijk aan het schooljaar. 4 Verslag kascommissie Marja Claessens brengt verslag uit namens de kascommissie en adviseert de vergadering om de penningmeester decharge te verlenen. De vergadering verleent decharge. Wilbert bedankt Ria voor het verzorgen van de kas en vanaf nu zal Erik dit op zich nemen. Brigitte Strijbos en Mieke Seijkens worden benoemd als nieuwe kascommissie. 5 Programma 2004-2005 Intocht Sinterklaas Kerstviering Carnavalsviering Diverse traktaties De overige taken van de ouderraad worden toegelicht. 6 Begroting 2004-2005 Deze wordt gezamenlijk doorgenomen. 7 Contributie 2004-2005 Voorstel bestuur; groep 0 t/m 4; 10,- (dit is inclusief instromers) groep 5 t/m 7; 20,- groep 8 85,- De besteding van de contributie aan algemene kosten, uitstapje, schoolreis en schoolkamp worden toegelicht. Dit voorstel wordt unaniem door de leden aangenomen. 8 Bestuursverkiezingen Het volledige bestuur van de voormalige Ouderraad is aftredend en herkiesbaar. Er hebben zich geen nieuwe kandidaten aangemeld. Alle bestuursleden worden herkozen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 15